Blog title

Agrokoncerne – praktinių seminarų ciklas „Patirtys. Priemonės. Tikslai. Ruduo 2019”

Rugsėjo 26 – 27 dienomis, „Agrokoncerne“ organizuotas praktinių seminarų ciklas „Patirtys. Priemonės. Tikslai. Ruduo 2019“. Renginio metu didžiausias dėmesys skirtas 2018-2019 metų sezono bandymų rezultatų aptarimui (piktžolių kontrolė, augalų augimo reguliavimas, tręšimas per lapus rapsų ir kviečių pasėlyje), 2020 metų žieminių javų derliaus pasiruošimo darbams, bandymų laukelių apžiūrai ir vertinimui. Seminaro metu, taip pat pristatyti kanadietiški traktoriai „Versatile“, jų privalumai ir techninės charakteristikos.


Seminare pranešimus aktualiomis temomis pristatė įmonės augalų apsaugos produktų grupės vadovas Arnas Radzevičius, Inovacijų ir tyrimų centro vadovė dr. Eglė Petraitienė ir „Agrokoncerno technika“ produkto vadybininkas Jurij Iščišin.


„Praktinio seminaro metu pristatėme naują informaciją apie žieminių rapsų ir kviečių auginimo technologijas, kurią sudarėme remdamiesi vykdytų bandymų duomenimis. Verta paminėti, jog jau metus sėkmingai savo veiklą vykdo įsteigtas Inovacijų ir tyrimų centras. Visus metus buvo sunkiai dirbama, siekiant tinkamai atlikti lauko bandymus ir surinkti atitinkamus duomenis. Lauko bandymai buvo atlikti sėkmingai, didžiuojamės pasiektais rezultatais. Šio praktinio seminaro proga, parengėme specialų leidinį renginio dalyviams, kuris leis turėti visą aktualią susistemintą informaciją vienoje vietoje. Organizuodami tokio pobūdžio praktinius seminarus, siekiame padėti žemdirbiams optimizuoti savųjų ūkių pasėlių darbą. Praktinių seminarų metu, ūkininkai gali įsitikinti kokius preparatus ir kada geriausia naudoti, taip atitinkamai planuojant finansinius išteklius, kurie suteiktų didžiausią grąžą. Džiaugiamės, jog praktiniai seminarai pritraukia siekiančius žinių, naujausiomis ūkininkavimo tendencijomis besidominančius žemdirbius, kurie domisi mūsų siūlomomis technologijomis ir noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi“ ,– teigė Arnas Radzevičius, įmonės „Agrokoncernas“ augalų apsaugos produktų grupės vadovas.


Seminaro metu pristatyti ir kanadietiški kompanijos „Versatile“ traktoriai. „Agrokoncerno technika“ vadovas Mindaugas Lapatkinas įsitikinęs, jog šio gamintojo traktoriai yra optimalus variantas žemdirbiams, siekiantiems aukščiausios kokybės už mažiausią rinkos kainą. „Atsižvelgdami į kintančius vartotojų poreikius, privalome pateikti patrauklius žemės ūkio technikos pasiūlymus mūsų šalies žemdirbiams. Prekinio ženklo „Versatile“ žemės ūkio technika – bene labiausiai dabartinius vartotojų poreikius atitinkanti produkcija rinkoje, pasižyminti tiek stipriomis techninėmis charakteristikomis, tiek kainos ir kokybės santykiu“, – teigė M.Lapatkinas.


Edgaras Šakys, įmonės „Agrokoncernas“ vadovas, džiaugiasi sėkmingai pavykusiu praktinių seminarų ciklu ir aktyvių, išmanaus ūkininkavimo tendencijomis besidominančių žemdirbių dėmesiu.
„Nors paskutinių kelerių metų situacija žemės ūkyje nelepina, bet „Agrokoncerno“ kolektyvas vėl pamalonintas smalsiais, besirūpinančiais savo veikla žemdirbiais. Jaučiame didelį poreikį žinioms, todėl pirmieji Inovacijų ir tyrimų centro vaisiai nuteikia optimistiškai. Su kiekvienais metais vis daugiau žinome kaip išvengti klaidų, tinkamai pasirinkti reikalingus darbus ir priemones“, – teigė E.Šakys

Seminaro ciklo "Patirtys. Priemonės. Tikslai. Ruduo 2019" nuotraukų galerija - mūsų Facebook paskyroje.