Blog title

VDU Žemės ūkio akademijos karjeros dienoje - dėmesys agronomijos fakulteto studentams

Spalio 8 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje organizuota karjeros diena „Išeities taškas: karjera“. Renginio metu būsimiesiems specialistams buvo sukurta unikali proga ne tik išgirsti paskaitas, diskusijas aktualiomis temomis, bet ir užmegzti naudingus kontaktus. VDU Žemės ūkio akademijoje vykusiame studentų ir socialinių partnerių susitikime dalyvavo ir „Agrokoncerno grupės“ atstovai.


„Su VDU Žemės ūkio akademija bendradarbiaujame jau nuo 2006 metų. „Agrokoncernas“ kryptingai dirba su būsimais agronomijos, žemės ūkio inžinerijos ir kitų studijų programų studentais, atkakliai siekiančiais tapti savo srities specialistais. Studentams, kurie sieja savo ateitį su agroverslu, įmonių grupė gali padėti lengviau pasiekti savo užsibrėžtų tikslų, užtikrindama praktikos atlikimo vietą, darbą vasaros metu, suteikdama finansinę paramą studijoms ar kitas skatinamąsias priemones“, – teigė Rasa Šakauskienė, „Agrokoncerno grupės“ administracijos ir personalo direktorė.


„Agrokoncerno“ įmonių grupė ne tik aktyviai dalyvauja studentams skirtose karjeros dienose, susitikimuose ar diskusijose, bet ir pati organizuoja interaktyvias veiklas, skirtas jauniesiems agroverslo atstovams. Viena iš jų – jau antrą kartą organizuojamas renginys „Agro diena – Egzaminų nebus 2“, subursiantis gausų studentų būrį jau šių metų lapkričio 28 dieną.


„Agro diena – Egzaminų nebus 2“ – interaktyvus renginys studentams, skirtas susipažinti tiek su įmonių grupe, jos vykdoma veikla, įmonėje dirbančiais specialistais, tiek su agroverslo srities užkulisiais. Organizuodami tokio pobūdžio renginius, siekiame geriau pažinti studentus, suprasti įmonės būsimųjų specialistų lūkesčius. Tuo pačiu, skatiname studentus planuoti savo karjerą, bendradarbiauti atliekant profesinę praktiką ir toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų“, - teigė R.Šakauskienė.


Maloniai kviečiame visus studentus, siejančius savo ateitį agroverslo srityje, atvykti į įmonės organizuojamą renginį „Agro diena – Egzaminų nebus 2“, kuris vyks šių metų lapkričio 28 dieną, „Agrokoncerno“ centrinėje buveinėje, Vėrupės g.1, Babtuose, Kauno raj.


Renginio „Agro diena – Egzaminų nebus 2“ programa:

  • 9:30 Studentiški pusryčiai
  • 10:00 Renginio pradžia
  • 10:15 Tobulų nėra
  • 10:30 Ar žinote, kad... ?
  • 11:30 Pagauk kampą I gr./Pietūs II gr.
  • 12:00 Pagauk kampą II gr./Pietūs I gr.
  • 12:45 Improvizuok su KITU KAMPU (Kiril Glušajev, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas)


SVARBU! Būtina užpildyti registracijos formą. Registracijos formą į renginį „Agro diena – Egzaminų nebus 2“ rasite paspaudę šią nuorodą: https://agro.rin.lt/