Blog title

KTU „WANTed“ karjeros dienose – dėmesys mechanikos, elektros inžinerijos ir automatikos studijų programų studentams

Spalio 16 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje organizuota viena didžiausių Baltijos šalyse studentų, absolventų ir įmonių kontaktų mugė KTU „WANTed“ karjeros dienos 2019. Renginio metu būsimieji specialistai turėjo unikalią galimybę ne tik išgirsti įvairių sričių ekspertų pranešimus, bet ir užmegzti naudingus kontaktus, susitarti dėl baigiamojo tiriamojo rašto darbo temos, susirasti praktikos ar darbo vietą. Didžiausiame studentams ir absolventams skirtame renginyje dalyvavo ir „Agrokoncerno“ atstovų komanda.


„Kauno technologijos universiteto organizuojamoje „WANTed“ karjeros dienoje didžiausią dėmesį skiriame būsimiems mechanikos, elektros inžinerijos, automatikos studijų programų specialistams. Įmonių grupė taip pat aktyviai dirba su agronomijos, žemės ūkio inžinerijos, veterinarijos, gyvūnų mokslų ir kitų studijų programų studentais, siejančiais savo profesinę ateitį agroverslo srityje ir atkakliai siekiančiais savo užsibrėžto tikslo. Verta paminėti, jog „Agrokoncerno“ įmonių grupė ne tik aktyviai dalyvauja studentams skirtose karjeros dienose, susitikimuose ir diskusijose, bet ir pati organizuoja renginius ir interaktyvias veiklas, skirtas būsimiems agroverslo atstovams. Vienas iš mūsų tikslų – pakviesti visus, besidominčius karjeros galimybėmis „Agrokoncerno“ įmonių grupėje, atvykti į organizuojamą studentų dieną „Agro diena – Egzaminų nebus 2“. Tai puiki proga studentams, susipažinti ne tik su įmonių grupe, jos vykdoma veikla, bet ir įmonėje dirbančiais specialistais, agroverslo užkulisiais“, - teigė Rasa Šakauskienė, „Agrokoncerno“ įmonių grupės administracijos ir personalo direktorė.


DĖMESIO!
Kviečiame visus studentus, siejančius savo ateitį agroverslo srityje, atvykti į įmonės organizuojamą renginį „Agro diena – Egzaminų nebus 2“, kuris vyks šių metų lapkričio 28 dieną, „Agrokoncerno“ centrinėje būstinėje, Vėrupės g.1, Babtuose, Kauno raj.


Renginio „Agro diena – Egzaminų nebus 2“ programa:

  • 9:30 Studentiški pusryčiai
  • 10:00 Renginio pradžia
  • 10:15 Tobulų nėra
  • 10:30 Ar žinote, kad... ?
  • 11:30 Pagauk kampą I gr./Pietūs II gr.
  • 12:00 Pagauk kampą II gr./Pietūs I gr.
  • 12:45 Improvizuok su KITU KAMPU (Kiril Glušajev, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas)


SVARBU! Būtina užpildyti išankstinę registracijos formą. Registracijos formą į renginį „Agro diena – Egzaminų nebus 2“ rasite paspaudę šią nuorodą: https://agro.rin.lt/