Blog title

Būsimiems agroverslo specialistams – išskirtinis verslo atstovų dėmesys

Šiandien, lapkričio 28 dieną, „Agrokoncerno“ įmonių grupėje jau antrą kartą organizuotas interaktyvus renginys studentams „Agro diena – Egzaminų nebus“. Renginio metu būsimieji agroverslo atstovai turėjo išskirtinę galimybę ne tik susipažinti su įmonių grupe, jos vykdoma veikla, joje dirbančiais specialistais, bet ir dalyvauti interaktyviame improvizacijos teatro „Kitas kampas“ pasirodyme. Įmonės inicijuotame susitikime dalyvavo VDU Žemės ūkio akademijos, LSMU Veterinarijos akademijos, Vilniaus, Marijampolės ir Kauno technikos kolegijų studentai.


Susidomėjimas žemės ūkio srities studijomis didėja


Pasak Rasos Šakauskienės, „Agrokoncerno“ įmonių grupės personalo ir administracijos direktorės, susidomėjimas žemės ūkio srities studijomis auga. „Žemės ūkio srities studijų perspektyvumu įsitikina vis didesnis būrys abiturientų. Būsimieji specialistai, rinkdamiesi studijų programas atsižvelgia į darbo rinkos poreikius, stipriausias, geriausiai išvystytas verslo šakas šalyje. Modernėjantis žemės ūkis augina kvalifikuotų, smalsių, savo srityje norinčių tobulėti specialistų paklausą, tad baigę šias studijų programas jaunuoliai tikrai neliks be darbo pasiūlymų“ - teigė R. Šakauskienė. Busimiems studentams, dvejojantiems dėl savo profesinės ateities, įmonių grupės atstovai rekomenduoja pasvarstyti agronomijos, veterinarijos, gyvūnų mokslų, žemės ūkio inžinerijos, mechanikos, elektros inžinerijos, automatikos studijų programas. R. Šakauskienės nuomone, šiose studijų programose suteikiamos teorinės ir praktinės žinios yra paklausios ir vertinamos tiek agroverslo, tiek kitose verslo srityse.


Žemės ūkyje – kryptingas inovacijų ir naujųjų technologijų diegimas


Edgaras Šakys, įmonės „Agrokoncernas“ vadovas, įsitikinęs, jog žemės ūkio sritis yra puiki terpė jauniems, iniciatyvumo nestokojantiems talentams, siekiantiems įgyvendinti savo turimas idėjas, taip prisidedant prie technologinio žemės ūkio srities vystymo. „Žemės ūkyje, kaip ir bet kurioje kitoje verslo šakoje, laimės tie, kurie nuolatos mokysis, keisis, greičiausiai prisitaikys prie nuolat kintančių sąlygų ar aplinkybių. Šių dienų žemės ūkis yra labai pasikeitęs, ūkininkų darbo našumui, turimų išteklių efektyviam panaudojimui, reikšmingą indėlį sukuria diegiamos inovacijos, išmanūs IT sprendimai. Technologinių pokyčių įgyvendinimui ir tolimesniam jų vystymui yra reikalingi smalsūs, kvalifikuoti, energijos nestokojantys žmonės. Tikime, jog šis renginys taps gražia tradicija, leidžiančią suburti bendrą viziją ir tikslus turinčius jaunuosius agroverslo atstovus, padedančią užmegzti naujus ryšius, kurie neabejotinai bus naudingi pasirinktoje profesinėje srityje“, - įsitikinęs E. Šakys.


„Agro diena – Egzaminų nebus“ – „Agrokoncerno“ įmonių grupės organizuojamų renginių ciklas, skirtas studentams, besidomintiems karjeros galimybėmis agroverslo srityje. Studentams, siejantiems savo ateitį su žemės ūkio sritimi, įmonių grupė padeda pasiekti savo užsibrėžtų tikslų, užtikrindama profesinės praktikos ir karjeros galimybes, suteikdama finansinę paramą studijoms ar kitas skatinamąsias priemones.