Blog title

„Agrokoncerno technika“ – vienintelis „Dinapolis“ priekabų ir puspriekabių platintojas Lietuvoje

„Agrokoncerno technika“ tapo vieninteliu įmonės „Dinapolis“ Lietuvoje gaminamų priekabų ir puspriekabių platintoju šalyje. Įmonių vadovų teigimu, šis svarbus strateginis žingsnis padės lengviau aprūpinti klientus įmonės teikiama produkcija, patenkinti klientų turimus poreikius ir suprasti jų lūkesčius.


Lietuviška produkcija – puikus sprendimas, ieškantiems kokybės už prieinamą kainą


Mindaugas Motiejūnas, įmonės „Dinapolis“ vadovas, teigia, jog bendradarbiavimas su „Agrokoncerno technika“ - itin svarbus strateginis žingsnis įmonės vykdomoje veikloje. „Ilgą laiką, „Dinapolis“ savo produkcija prekiavo pats, ją gamindamas pagal individualius užsakymus. Nuo šiol, žemdirbiams nebereikės rūpintis išankstiniais produktų gamybos užsakymais. Šalies ūkininkai galės išsirinkti patikimus ir kokybiškus produktus iš siūlomo plataus asortimento ir už patrauklią kainą įsigyti įmonėje „Agrokoncerno technika“ – teigė M. Motiejūnas.


Prioritetas – klientų poreikių užtikrinimas


Mindaugas Lapatkinas, įmonės „Agrokoncerno technika“ vadovas, džiaugiasi užmegztais tvariais ryšiais su įmonės „Dinapolis“ atstovais, kurie leidžia bendradarbiauti ir kartu siekti užsibrėžtų ambicingų tikslų. „Pažintį su prekinio ženklo „Dinapolis“ produkcija, pradėjome dar prieš penkis metus, kai „Agrokoncerno“ įmonių grupės ūkiams buvo įsigytos šios lietuviškos puspriekabės ir priekabos. Bėgant laikui įsitikinome, jog tai patikimas, gerą vardą šalyje užsitarnavęs gamintojas, teikiantis aukštos kokybės produktus, už klientams patrauklią kainą. Bendradarbiavimas su „Dinapoliu“ yra naudingas keletu aspektų. Pirmiausiai, nuolat turėdami populiariausių modelių priekabų ir puspriekabių savo įmonės sandėlyje, galėsime patenkinti nuolat kintančius mūsų klientų poreikius. Dažniausiai, priekabų ir puspriekabių poreikis ženkliai išauga birželio – liepos mėnesiais. Šiuo intensyviu laikotarpiu, šalies ūkininkai dažnai ieško kur galėtų įsigyti reikiamos technikos „čia ir dabar“, tačiau užsisakyti ir pagaminti produkciją reikiamu laiku, tampa nebeįmanoma. Tad turėdami reikiamos technikos atsargų sandėlyje, padėsime žemdirbiams išvengti kylančių sunkumų. Antra, įmonės „Dinapolis“ produkcija yra vertinama šalies žemdirbių. Ūkininkai nuolat domisi gyvulių pervežimo puspriekabėmis ir staklėmis, ritinių platformomis, tankinimo volais ir germinatoriais. Džiaugiamės užmezgę ryšius su įmonės „Dinapolis“ atstovais ir didžiuojamės būdami vieninteliais šio aukštos kokybės lietuviško produkto platintojais šalyje“ – teigė M. Lapatkinas.


„Dinapolis“ – nuo 1997 metų savo veiklą vykdanti įmonė, gaminanti įvairių priekabų ir puspriekabių, tralų, gyvulių transportavimo priekabų, spec. gyvulininkystės produktų, žemės dirbimo techniką. Didžiąją dalį pagaminamos žemės ūkio technikos, įmonė eksportuoja į Daniją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Estiją, Latviją, Austriją, Vokietiją, Šveicariją, Didžiąją Britaniją, Belgiją, Liuksemburgą ir kitas šalis.


„Agrokoncerno technika" – įmonė, sukaupusi ilgametę patirtį naujos žemės ūkio technikos, atsarginių dalių pardavimo ir techninio aptarnavimo srityse. Įmonė atstovauja tokius gerai žinomus žemės ūkio technikos prekinius ženklus kaip ROSTSELMASH, VERSATILE, McCORMICK, FARMGEM, LUCAS G, JYMPA, LEHNER, MASCHIO GASPARDO ir kt.