Blog title

„TOMBO taurė 2020” finale – Jurbarko, Pasvalio ir Kėdainių triumfas

Vasario 12 dieną, paaiškėjo taikliausia šaudymo turnyro “TOMBO taurė 2020” šaulių komanda. “Agrokoncerno” įmonių grupė ir “Corteva Agriscience” sveikina Jurbarko rajono šaulius, finale iškovojusius pirmąją vietą ir surinkusiai net 101 tašką!


Antrąją vietą užėmė Pasvalio rajono komanda, surinkusi 94 taškus, o trečioji vieta atiteko Kėdainių rajono komandai, surinkusiai 93 taškus. Taikliausiais turnyro šauliais tapo Domas Dijokas (Akmenės/Mažeikių r.), Andrius Misevičius (Kėdainių r.) ir Danas Butkus (Kauno r.).


Šaudymo turnyras – ne tik turiningam laisvalaikiui, bet ir žinių įgyjimui


Paulius Butkus, finale laimėjusios Jurbarko šaulių komandos atstovas, teigia, jog šaudymo turnyras suvienijo visų regionų ūkininkus. „Viso turnyro metu buvo skatinamas komandinis darbas, stengėmės ne tik dėl asmeninės įskaitos, bet ir dėl savų bendražygių sėkmės. Tai mus labai suvienijo, džiaugiamės galutiniu rezultatu. Manau, jog tokių turnyrų turėtų būti daugiau – mes susitinkame neutralioje aplinkoje, turiningai leidžiame laiką gamtoje, o taip pat gauname daug žinių iš regionų konsultantų mums aktualiais klausimais“, - įsitikinęs P. Butkus.


Edgaras Šakys, įmonės „Agrokoncernas“ vadovas, džiaugiasi ūkininkais, nestokojančiais entuziazmo ir optimizmo. „Tikime, jog šis turnyras ūkininkams leido turiningai praleisti laisvalaikį, sukūrė unikalią progą pabendrauti tarpusavyje, gauti žinių ir rekomendacijų iš „Agrokoncerno“ ir „Corteva Agriscience“ atstovų. Tik nuosekliai vystydami abipusiu pasitikėjimu paremtus ryšius, galime priimti teisingus sprendimus, kurie leis mėgautis puikiais rezultatais. Būtų smagu, jog šis šaudymo turnyras taptų gražia tradicija, suburiančia rajonų šaulius kasmet“, - teigė E. Šakys.


„TOMBO taurė 2020“ – „Agrokoncerno“ įmonių grupės ir „Corteva Agriscience“ organizuotas šaudymo turnyras, skirtas žemdirbių klubo „Žemyna“ nariams, dėl renginio organizatorių ir rėmėjų įsteigto prizo – „TOMBO“ taurės ir mokomosios kelionės su „Corteva Agriscience“ ekspertais Vakarų Europoje.