Blog title

Agrokoncerno grupės įmonės nesikreips dėl valstybės pagalbos verslui

Agrokoncerno grupės įmonės informuoja, jog nesikreips ir neprašys valstybės pagalbos dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos sukeltų ekonominių padarinių verslui. Apie tai raštu pranešta Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).
 
„Mes manome, jog stambus verslas turėtų padėti valstybei. Vienas iš tokios pagalbos būdų yra visus galimus nuostolius prisiimti pačioms įmonėms, nesinaudojant valstybės pagalba. Agrokoncerno grupė ragina ir kitas stambias įmones solidarizuotis kovoje su virusu ir dėti pastangas, kad valstybė patirtų kuo mažesnes ekonomines ir socialines koronaviruso pasekmes“, – sako UAB „Agrokoncerno grupė“ generalinis direktorius Valdas Eimontas.
 
VMI yra paskelbusi, jog dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos verslui patiriant tiesioginį neigiamą poveikį, verslo įmonės galės kreiptis dėl valstybės pagalbos. Tarp daugiau kaip 30 tūkst. Lietuvos įmonių, kurios patyrė neigiamą poveikį, VMI sąraše įvardintos ir Agrokoncerno grupės įmonės. Šių įmonių vadovai prašo VMI išbraukti įmones iš minėto sąrašo.