Blog title

Tyrimais paremti sprendimai leidžia pasiekti norimų rezultatų | Inovacijų ir tyrimų centras „AgroITC“

„Agrokoncerno“ komanda džiaugiasi prieš dvejus metus įkurto Inovacijų ir tyrimų centro „AgroITC“ vykdoma veikla ir rezultatais. Turima moderni infrastruktūra leidžia ne tik atlikti įvairius bandymus, bet ir patikrinti teikiamas rekomendacijas praktikoje, toliau tobulinti augalų auginimo technologijas.

Daugiau kaip 1100 laukelių plote, turime galimybę išbandyti 56 skirtingas augalų veisles, 40 išskirtinių augalų auginimo technologijų, net 115 augalų apsaugos ir 93 tręšimo sprendimus. Gautais tyrimų rezultatais ir sukauptomis praktinėmis žiniomis dalinamės su ūkininkais, kartu siekiame norimų rezultatų.

Inovacijų ir tyrimų centras „AgroITC“ – modernus, vienintelis tokio pobūdžio tyrimų centras privačiame verslo sektoriuje, visame Baltijos šalių regione. „AgroITC“ atliekami tikslieji lauko tyrimai (herbicidų, fungicidų, augimo reguliatorių veiksmingumo tyrimai; birių trąšų ir tręšimo per lapus įtaka lauko augalų produktyvumui; augalų veislių palyginamieji tyrimai), laboratoriniai eksperimentai (augalų, dirvožemio ir trąšų tyrimai) bei gamybiniai bandymai (augalų veislių kolekcijų įrengimas ūkių laukuose).