Blog title

BŪSIMIEMS VETERINARIJOS AKADEMIJOS SPECIALISTAMS - „AGROKONCERNO“ ATSTOVŲ DĖMESYS

Šeštadienį, rugsėjo 12 dieną, „Agrokoncerno“ komanda dalyvavo LSMU Veterinarijos akademijos studentų atstovybės (VASA) organizuotoje pirmakursių stovykloje. Pirmakursių stovyklos metu, studentai turėjo galimybę geriau pažinti savo kolegas, ugdyti komandinio darbo kompetencijas atliekant užduotis, užmegzti kontaktus su įmonių atstovais. Be viso to, savo jėgas ir ištvermę pirmakursiai galėjo išbandyti įvairiose rungtyse. Viena iš jų – „Agrokoncerno“ organizuotas „sumo futbolas“. Geriausius rezultatus parodžiusios pirmakursių komandos buvo apdovanotos šios rungties organizatorių įsteigtais prizais.

„Jau nuo 2013 metų kryptingai dirbame su LSMU Veterinarijos akademija, veterinarijos ir gyvūnų mokslų studijų programų studentais. Nuolat dalyvaujame studentų organizuojamose iniciatyvose bei renginiuose ir pastebime naujas, džiuginančias tendencijas. Būsimieji specialistai vis dažniau renkasi studijų programas, kurios suteikia specialybę. Šiose studijų programose įgyjamos teorinės ir praktinės žinios yra vertinamos darbdavių, tad baigę šias studijų programas jaunuoliai tikrai neliks be darbo pasiūlymų“ - teigė Rasa Šakauskienė, „Agrokoncerno“ įmonių grupės administracijos ir personalo direktorė.

Studentams, siejantiems savo ateitį su gyvulininkystės, žemės ūkio sritimi, „Agrokoncerno“ įmonių grupė gali padėti pasiekti savo užsibrėžtų tikslų lengviau, užtikrindama profesinės praktikos ir karjeros galimybes, suteikdama finansinę paramą studijoms ar kitas skatinamąsias priemones.

Dalinamės "sumo futbolo" akimirkomis: