Blog title

Dėkojame klubo „ŽEMYNA“ nariams už lojalumą

Klubas „ŽEMYNA“ – tai bendradarbiavimo programa skirta visiems Lietuvos žemdirbiams, kurie bendradarbiauja su „Agrokoncerno“ grupės įmonėmis.

Jau penktus metus gyvuojantis Agrokoncerno žemdirbių klubas „ŽEMYNA“ vienija beveik 2000 narių. Klubo nariai už įsigytas ar parduotas prekes gauna taškus – AGROlitus, kurie kaupiami kiekvieno klubo nario asmeninėje sąskaitoje.

Už sukauptus AGROlitus klubo nariai gali ilsėtis SPA centruose, gydyklose, apsilankyti įvairiuose renginiuose „Žalgirio“ arenoje ir netgi vykti į keliones užsienio kurortuose.

Nuo klubo „Žemyna“ įkūrimo pradžios parodose ir užsienio kurortuose apsilankė arti 1000 klubo narių. Virš 600 žmonių pasinaudojo sveikatingumo programomis Druskininkuose ir Palangoje, daugiau nei 1500 klubo narių - koncertuose ir krepšinio rungtynėse „Žalgirio“ arenoje.

Dėkojame klubo „ŽEMYNA“ nariams už lojalumą bei pasitikėjimą ir kviečiame toliau aktyviai dalyvauti žemdirbių klubo bendradarbiavimo programoje. Norinčius prisijungti prie žemdirbių klubo „Žemyna“ kviečiame registruotis mūsų internetinėje svetainėje www.agrokoncernas.lt

Daugiau informacijos apie klubą:
El. paštas:
Tel.: 8-615-77255