Blog title

ŽEMĖS ŪKIS ŠIANDIEN | 1 PRANEŠIMAS | PATIRTYS. PRIEMONĖS. TIKSLAI. 2021

„Agrokoncerno” komanda pristato Jums video pranešimų ciklą „PATIRTYS. PRIEMONĖS. TIKSLAI. 2021”!

Tęsiantis pandemijai, tradicija tapęs konferencijų ciklas „PATIRTYS. PRIEMONĖS. TIKSLAI“ žemdirbių patogumui keliasi į internetinę erdvę.

Naujos veislės, stipriausi rinkoje augalų apsaugos produktai, pagal „Agrokoncerno“ Inovacijų ir tyrimų centro „AgroITC“ atliktų bandymų rezultatus sukurtos efektyvios augalų auginimo technologijos, išmanios programos „Agrosmart ūkiams 2.1” naujovės ir daugelis kitų Jums aktualių temų – viską apžvelgiančiame pranešimų cikle.

Kviečiame žiūrėti!

 

Šių dienų žemės ūkiui nestokojama iššūkių. Europa, o ir visas pasaulis, išsikėlė ambicingą tikslą – mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Ką tai reiškia mūsų ūkininkams? Pirmiausiai, norėdami įgyvendinti užsibrėžtą uždavinį, turėsime auginti kokybišką, rentabilų derlių, mažindami sąnaudas.

„Agrokoncerno“ komanda prisideda prie šalies ūkių rentabilumo, vykdydama mokslinę veiklą Inovacijų ir tyrimų centre „AgroITC“ ir kurdama efektyvias augalų auginimo technologijas, leidžiančias ne tik mažinti sąnaudas, bet ir džiaugtis solidžiais derliaus priedais.

Pasinaudokite mūsų teikiamomis rekomendacijomis ir sukaupta patirtimi atlikdami darbus savo ūkiuose! Pritaikyti sukauptas žinias Jums mielai padės „Agrokoncerno“ regioniniai konsultantai.