Blog title

ŽIEMINIAI KVIEČIAI 'EUFORIA' – JŪSŲ STABILIAM IR GAUSIAM DERLIUI!

Lietuvoje sparčiai populiarėja žieminių kviečių veislė 'EUFORIA'. Praėjusį rudenį mūsų šalies žemdirbiai pasėjo daugiau kaip 15000 ha šios veislės žieminių kviečių. Augantis žemdirbių dėmesys neturėtų stebinti – kompanijos „Hodowla Roslin Strzelce“ sukurta veislė, pradėta tirti dar 2015 metais, pasižymi labai geru žiemkentiškumu, atsparumu lapų ligoms, aukštu derlingumu ir kokybiniais grūdų parametrais.

Nuolat tiriame naujas žieminių kviečių veisles, o geriausiai bandymuose pasirodžiusias, rekomenduojame mūsų šalies ūkininkams. 'EUFORIA' jau pirmaisiais bandymo metais Lenkijoje  susidūrė su nepalankiomis žiemojimo sąlygomis. Puikiai žiemkentiškumo išbandymą išlaikiusi veislė, leido džiaugtis gausiu subrandintu derliumi. Tyrimų metu taip pat buvo pastebėta išskirtinė šios veislės savybė – stabilumas. Lietingais metais, 'EUFORIA' išaugindavo kokybiškus grūdus, o vyraujant karštoms, sausringoms vasaroms, ši veislė patirdavo mažesnį stresą, lyginant su kitomis veislėmis, taip išsaugodama gausų derlių“, – teigia Modestas Žemaitis, „Agrokoncerno“ sėklų produktų grupės vadovas.

'EUFORIA'
veislės derliaus potencialas geriau atsiskleidžia derlingose dirvose, taikant intensyvias technologijas. Veislė brandina vidutinę 1 000 g grūdų masę, o taip pat pasižymi labai aukštu baltymų kiekiu ir yra priskiriama A/E kokybės klasei. Lyginant su kitomis veislėmis, 'EUFORIA' pasižymi didesne tolerancija žemesnio pH dirvožemiams. Pagal brandos laiką, šie kviečiai yra vidutinio ankstyvumo, o augalai vidutinio aukščio. Sėjos norma – 3,5-5 mln. daigių sėklų hektare.

STIPRIOSIOS ŽIEMINIŲ KVIEČIŲ VEISLĖS 'EUFORIA' SAVYBĖS:
•    Didelis derlingumas;
•    Labai geras žiemkentiškumas;
•    Labai geras atsparumas ligoms;
•    Aukšti kokybiniai parametrai, A/E klasė.

Kviečiame išbandyti žieminių kviečių veislę 'EUFORIA'! Daugiau informacijos apie žieminių kviečių veislę: 'EUFORIA'
Racionalius sprendimus priimsite pasitarę su „Agrokoncerno“ regioniniais agronomais-konsultantais.