Blog title

BŪSIMIEMS VETERINARIJOS, GYVŪNŲ MOKSLŲ KRYPČIŲ SPECIALISTAMS – „AGROKONCERNO“ KOMANDOS DĖMESYS

Rugsėjo 11 dieną, „Agrokoncerno“ komanda dalyvavo LSMU Veterinarijos akademijos studentų atstovybės (VASA) organizuotoje pirmakursių stovykloje. Susitikimo metu, pirmakursiai turėjo galimybę ne tik geriau pažinti savo kolegas, bet ir užmegzti naudingus kontaktus su įmonių atstovais, aptarti būsimos profesinės praktikos-darbo galimybes. Be viso to, studentai savo taiklumą ir ištvermę galėjo išbandyti „Agrokoncerno“ organizuotoje rungtyje „pašėlęs krepšinis“.

Kryptingai bendradarbiaujame su LSMU Veterinarijos akademija, veterinarijos ir gyvūnų mokslų studijų programų studentais jau nuo 2013 metų. Veterinarijos, gyvūnų mokslų krypčių studijų programas baigę studentai įgyja ne tik teorines, praktines žinias, kurios vertinamos darbdavių, bet ir tvirtą būsimos karjeros pagrindą – šias studijų programas baigę jaunuoliai tikrai neliks be darbo pasiūlymų“, - teigė Rasa Šakauskienė, „Agrokoncerno“ įmonių grupės administracijos ir personalo direktorė.

Studentams, siejantiems savo ateitį su gyvulininkystės, žemės ūkio sritimi, „Agrokoncerno“ įmonių grupė suteikia galimybę pasiekti savo užsibrėžtų tikslų lengviau, užtikrindama profesinės praktikos ir karjeros galimybes, suteikdama finansinę paramą studijoms ir kitas skatinamąsias priemones.

LSMU Veterinarijos akademijos studentų atstovybės (VASA) pirmakursių stovyklos akimirkos – fotoreportaže: