Blog title

PARODOJE „KĄ PASĖSI...2021“ – PATIKIMA ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA IR IŠMANŪS „TOPCON“ SPRENDIMAI

Rugsėjo 23-25 dienomis, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vyksta žemės ūkio naujovių paroda „Ką pasėsi...“. 20-ąjį gimtadienį švenčianti „Agrokoncerno technika“ parodoje pristatys puikiai žinomų gamintojų kaip „Rostselmash“, „Versatile“, „Bednar FMT“, „J&M Manufacturing“, „Dinapolis“ žemės ūkio techniką. „Agrokoncerno“ tiksliųjų technologijų centro („AgroTTC“) komanda šalies ūkininkus supažindins su išmaniaisiais „TopCon“ sprendimais.

Patikima žemės ūkio technika - šalies ūkininkų poreikių užtikrinimui

Pasak Mindaugo Lapatkino, įmonės „Agrokoncerno technika“ direktoriaus, per ilgus įmonės gyvavimo metus įgytos žinios ir patirtis įmonei leido atsirinkti tik geriausius, šalies žemdirbių darbo praktikoje pasiteisinusius technikos sprendimus.

Rinka yra reikli kokybiškai žemės ūkio technikai už protingą kainą. Džiugina, jog per ilgus įmonės veiklos metus, atsirinkome tik labiausiai šalies ūkininkų lūkesčius pateisinančią žemės ūkio techniką. Maloniai stebina gausus šalies ūkininkų susidomėjimas mūsų įmonės atstovaujama „Bednar FMT“ žemės dirbimo technika. Tokie prekiniai ženklai kaip „Rostselmash“, „Versatile“, „J&M Manufacturing“, „Dinapolis“ taip pat įgyja vis didesnį populiarumą ir pasitikėjimą šalies žemdirbių tarpe. Šių gamintojų techniką pristatysime visiems besidomintiems parodos metu. Džiugina ir tai, jog įdėtos pastangos duoda norimų rezultatų – per pastaruosius metus įmonė „Agrokoncerno technika“ pasikeitė kardinaliai. Didžiausiais šių pokyčių kalviais įvardinčiau atsinaujinusią komandą. Su naujais žmonėmis, jų turima vizija, idėjomis ir darbo indėliu, ne tik pasiekėme puikių rezultatų, bet ir pakeitėme požiūrį į save, atliekamą darbą ir svarbiausia – į mūsų klientus, atsakomybes ir pareigas“, - teigė M. Lapatkinas.

Išmanūs sprendimai ir tiksliosios technologijos – tvariam ūkininkavimui

Arnas Radzevičius, tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ vadovas, teigia, jog artimiausiu metu šalies ūkininkams bus pateikta daugybė išmanių sprendimų, kurie ne tik palengvins kasdienius ūkio darbus, bet ir leis efektyviau, tvariau ūkininkauti.

Tiksliojo tręšimo, pasėlių priežiūros technologijos pažangiems šalies žemdirbiams jau dabar reikšmingai padeda kasdieniuose darbuose. Neabejoju, jog Tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ turimos žinios ir sukaupta patirtis, produktai ir paslaugos padės modernėti dar didesnei daliai mūsų klientų. Sustiprėjus bendradarbiavimui su korporacija TopCon, šalies ūkininkai jau gali įsigyti išmaniuosius prietaisus, užtikrinančius tikslų žemės ūkio technikos judėjimą laukuose, pažangius pasėlių skenavimo prietaisus CropSpec ir kombainams skirtas derliaus nuėmimo žemėlapių generavimo sistemas YieldTrakk. Verta paminėti ir dirvožemio būklę nustatančias paslaugas. Turbūt niekas neprieštarautų minčiai, jog dirvožemio būklės nustatymas - pirmas žingsnis tvaresnio ūkininkavimo link. Tikiu, jog ši žinių, sukauptos patirties, išmaniųjų įrenginių ir paslaugų sinergija leis net tik palengvinti mūsų šalies ūkininkų kasdienybę, bet ir padės efektyviau pasiekti norimų rezultatų“, – teigė A. Radzevičius.

Paroda „Ką pasėsi...“ – didžiausia agro sektoriaus naujovių, technologijų paroda, rengiama jau nuo 1996 metų. Per tris dienas parodą aplanko apie 70000 lankytojų.

Kviečiame visus apsilankyti įmonės „Agrokoncerno technika“ ir „Agrokoncerno“ tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ stenduose!