Blog title

REGIONŲ TAIKLIAUSIUS ŠAULIUS SUBŪRĖ TRADICINIS ŠAUDYMO TURNYRAS „TOMBO™ TAURĖ 2021“

Lapkričio 16 dieną, UAB „Agrokoncernas“, kartu su augalų apsaugos produktų kompanija „Corteva Agriscience“, pradėjo jau tradicija tapusį šaudymo turnyrą „TOMBO™ TAURĖ 2021“. Pasak renginio organizatorių, tokio pobūdžio renginiai leidžia ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir suteikia galimybę geriau pažinti klientus, o ūkininkams – dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Turnyro atidarymo renginyje, vykusiame Kėdainių rajone įsikūrusioje šaudykloje „Shooting Club“, pirmieji savo taiklumą išbandė Šiaulių ir jungtinė Alytaus - Varėnos rajonų komandos.

UAB „Agrokoncernas“ direktorius Edgaras Šakys įsitikinęs, jog šaudymo turnyras „TOMBO™ TAURĖ 2021“ jau tampa tradicija, leidžiančia kasmet suburti gausų būrį ūkininkų iš visos šalies regionų. „Atėjus šaltajam metų sezonui, mūsų šalies ūkininkai jau gali atsipūsti, daugiau laiko skirti sau ir savo pomėgiams. Džiugina, jog bendradarbiaudami su ilgamečiais partneriais „Corteva Agriscience“, organizuojame jau tradicija tampantį šaudymo turnyrą TOMBO™ taurei laimėti, kuriame dėl taikliausio regiono titulo susirungs virš 30 regionų komandų, tikimės sulaukti daugiau kaip 300 ūkininkų iš įvairių šalies regionų. Manome, jog tokie renginiai yra reikalingi tiek mums, tiek mūsų šalies ūkininkams. Sukuriame unikalią progą skirtingų regionų žemdirbiams susitikti, pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidalinti sukauptomis žiniomis ir patirtimi, užmegzti naudingus. Tuo tarpu įmonės turi visas galimybes geriau pažinti savo klientus, suprasti jų lūkesčius. Tik vystydami abipusiu pasitikėjimu paremtus ryšius, galime lengviau pasiekti norimų rezultatų“, - teigė E. Šakys.

Dr. Algis Čižauskas, kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas, teigia, jog papildomas dėmesys ūkininkams, naujos iniciatyvos yra būtinos, siekiant išlaikyti darnius, abipusiu pasitikėjimu pagrįstus ryšius. „Džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie šios iniciatyvos organizavimo ir realizavimo. Šis turnyras sulaukė tikrai didelio Lietuvos regionų žemdirbių susidomėjimo, neabejojame, jog šis turnyras ūkininkams taps neatsiejama metų renginių dalimi. Šaltasis metų sezonas -  puikus laikas apžvelgti per metus nuveiktus darbus ir planuoti savo būsimas veiklas. Todėl šaudymo turnyras „TOMBO™ TAURĖ 2021“ – puiki proga ne tik išsiaiškinti taikliausiai šaudantį regioną, bet ir aptarti būsimus darbus“, – įsitikinęs Dr. A. Čižauskas.

„TOMBO™ TAURĖ 2021“ – UAB „Agrokoncernas“ ir augalų apsaugos produktų kompanijos „Corteva Agriscience“ organizuojamas šaudymo turnyras, skirtas žemdirbių klubo „Žemyna“ nariams. Daugiau kaip 30 regionų komandos varžosi tarpusavyje dėl TOMBO™ taurės ir renginio organizatorių įsteigtų prizų.

Dalinamės pirmojo atrankinio turo akimirkomis: