Blog title

ŠAUDYMO TURNYRAS „TOMBO™ TAURĖ 2021“ – SIEKIANTIEMS TAIKLIŲ SPRENDIMŲ

„Ūkininko patarėjas“, 2021-12-21, Nr. 144 (4291)

Gruodžio 16 dieną paaiškėjo šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021” nugalėtojai. UAB „Agrokoncernas“ ir „Corteva Agriscience“ organizuoto turnyro finale savo taiklumą demonstravo 8 atrankiniuose turuose geriausiai pasirodžiusios ūkininkų komandos. Dėl TOMBO™ taurės ir renginio organizatorių įsteigtų prizų, šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021” 8 atrankiniuose turuose rungėsi daugiau kaip 300 ūkininkų iš įvairių šalies regionų.

Finale – Kėdainių rajono šaulių triumfas

Šių metų šaudymo turnyras „TOMBO™ taurė 2021” pasižymėjo ypatingu dinamiškumu ir nenuspėjamumu. Turnyro metu, šalies ūkininkai stebino tiek savo taiklumu, tiek pasiektais puikiais komandiniais rezultatais, o ne kartą besikeitus turnyro lyderiams, tik po 8 atrankinių turų paaiškėjo stipriausios komandos, dalyvaujančios šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021” finale. Finale dėl taikliausių šaulių titulo kovojo 8 stipriausios ūkininkų komandos: jungtinė Anykščių / Ukmergės / Kaišiadorių r. komanda, jungtinė Biržų / Rokiškio r. komanda, jungtinė Mažeikių / Akmenės r. komanda, Kėdainių r., Jurbarko r., Radviliškio r., Šiaulių r. ir Pakruojo r. komandos. Finale sėkmė lydėjo Kėdainių rajono šaulius. Komanda, surinkusi net 167 taškus, šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ finale iškovojo pirmąją vietą. Po papildomo persišaudymo, antroji vieta atiteko Jurbarko r. komandai, trečiąją vietą užėmė jungtinė Anykščių / Ukmergės / Kaišiadorių r. komanda. Šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ finale išskirtiniu taiklumu pasižymėjo ir taikliausių šaulių titulus iškovojo Tomas Butkus (Jurbarko r. komanda), Irmantas Stanevičius (Kėdainių r. komanda) ir Deividas Andriūnas (jungtinė Anykščių / Ukmergės / Kaišiadorių r. komanda r.). UAB „Agrokoncernas“, kartu su kompanija „Corteva Agrisciene“, nuoširdžiai sveikina šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“  finale dalyvavusias komandas, taikliausius šaulius su puikiu pasirodymu ir pasiektais aukštais rezultatais!

Šaudymo turnyras – siekiantiems taiklių sprendimų

Arnas Radzevičius, UAB „Agrokoncernas“ tiksliųjų technologijų centro vadovas, džiaugiasi itin produktyviu bendradarbiavimu su partneriais „Corteva Agriscience“. „Su TOMBO™ produkcija dirbame jau daugiau kaip 10 metų. Mūsų ilgalaikį komandinį darbą, glaudų bendradarbiavimą įprasmina jau tradicija tapęs projektas mūsų šalies žemdirbiams – šaudymo turnyras „TOMBO™ taurė 2021“. Ypatingai džiugina turnyre dalyvavusių šalies ūkininkų entuziazmas. Ūkininkai noriai buriasi į komandas, siekia kiek įmanoma geresnių rezultatų, net iš anksto treniruojasi šaudykloje. Tikiu, jog „TOMBO™ taurė 2021“ ūkininkams leido ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir pabendrauti su Agrokoncerno bei kompanijos „Corteva Agriscience“ atstovais, gauti norimų žinių ir rekomendacijų. Neabejoju, kad „TOMBO™ taurė“ taps vienu iš labiausiai laukiamų metų renginių mūsų šalies ūkininkams“, - teigė A. Radzevičius.
Dr. Algis Čižauskas, kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas, džiaugiasi šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ sėkme ir gausiu žemdirbių įsitraukimu. „Smagu, jog turime galimybę prisidėti prie šios gražios iniciatyvos organizavimo ir realizavimo. Sukūrėme unikalią progą skirtingų regionų ūkininkams susitikti ir pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidalinti sukauptomis žiniomis ir patirtimi, apžvelgti per metus nuveiktus darbus ir planuoti savo būsimas veiklas. Šaudymas ir augalų apsauga turi bendrų sąsajų – abiem atvejais, taiklumas yra būtinas, siekiant norimo rezultato. Nuoširdžiai norime padėkoti visiems šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ dalyviams už aktyvų įsitraukimą, palinkėti gražių artėjančių didžiausių metų švenčių, o ateinančiais metais taikliai šaudyti laukuose, renkantis patikimus, laiko patikrintus augalų apsaugos produktus“, – teigė dr. A. Čižauskas.

Taiklios technologijos, sukurtos laimėti

Edgaras Šakys, UAB „Agrokoncernas“ direktorius, džiaugiasi, jog vis daugiau šalies žemdirbių pritaiko „Agrokoncerno“ parengtas augalų auginimo technologijas savo ūkiuose. „UAB „Agrokoncernas“ kryptingai investuoja į inovacijų ir išmaniosios žemdirbystės sprendimų plėtrą. Inovacijų ir tyrimų centre „AgroITC“, atliekame daugybę bandymų su naujausiais produktais rinkoje, kuriame efektyviausias augalų auginimo technologijas Lietuvos ūkiams. Tyrimų metu įvertiname įvairių herbicidų, fungicidų efektyvumą, augimo reguliatorių įtaką augalų biometriniams rodikliams, birių trąšų ir tręšimo per lapus įtaką lauko augalų produktyvumui, o taip pat atliekame bandymus su augalų veislėmis, tiriame jų žiemkentiškumą, produktyvumą ir jautrumą ligoms. Visos šios žinios ir sukaupta patirtis leidžia ne tik užtikrinti aukščiausio lygio konsultacijas, bet ir kasmet užauginti vis gausesnį derlių. Abipusiu pasitikėjimu pagrįstu bendradarbiavimu siekime užsibrėžtų tikslų kartu! Rūpimais augalų auginimo technologijų klausimais, Jus mielai pakonsultuos „Agrokoncerno“ agronomai-konsultantai regionuose“, - teigė E. Šakys.