Blog title

PARODOJE „KĄ PASĖSI...2022“ – IŠMANI „TOPCON“ ĮRANGA, PATIKIMA „BEDNAR FMT“, „DINAPOLIS“ TECHNIKA

Kovo 31 – balandžio 2 dienomis, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vyko tradicinė žemės ūkio naujovių paroda „Ką pasėsi... 2022“. „Agrokoncerno“ Tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ komanda parodos dalyvius supažindino su išmaniąja „TopCon“ įranga, o „Agrokoncerno technika“ pristatė ūkininkų tarpe vis didesnį populiarumą įgyjančią „BEDNAR FMT“, „Dinapolis“ žemės ūkio techniką.

Išmaniosios „TopCon“ įrangos ir tiksliųjų technologijų sinergija – efektyviam ir tvariam ūkininkavimui

Arnas Radzevičius, Tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ vadovas, teigia, jog artimiausiu metu šalies ūkininkams bus pateikta daugybė išmanių sprendimų, kurie ne tik palengvins kasdienius ūkio darbus, bet ir leis efektyviau, tvariau ūkininkauti.

Tiksliojo tręšimo, pasėlių priežiūros technologijos pažangiems mūsų šalies žemdirbiams jau dabar reikšmingai padeda kasdieniuose darbuose. Mūsų komandai užmezgus glaudžius ryšius su korporacija „TopCon“, šalies ūkininkai jau gali įsigyti išmaniuosius prietaisus, užtikrinančius tikslų žemės ūkio technikos judėjimą laukuose, pažangius pasėlių skenavimo prietaisus CropSpec ir kombainams skirtas derliaus nuėmimo žemėlapių generavimo sistemas YieldTrakk. Būtina paminėti ir dirvožemio būklę nustatančias paslaugas. Atlikti dirvožemio tyrimai leidžia ne tik rasti probleminius plotus dirvose, planuotis būsimus darbus, bet ir pakelti bendrus lauko derlingumo rodiklius, taip išnaudojant visą lauko potencialą. Tikime, jog Tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ sukauptos žinios ir patirtis, turimi produktai ir teikiamos paslaugos padės modernėti dar didesnei daliai mūsų klientų“, – teigė A. Radzevičius.

„Bednar FMT“ – technika, įgijusi pasitikėjimą šalies žemdirbių tarpe

Pasak Skirmanto Diliauto, įmonės „Agrokoncerno technika“ produkto vadovo, „Bednar FMT“ technika jau įgijo pasitikėjimą šalies žemdirbių tarpe.

„Bednar FMT“ įvardinčiau kaip vieną iš aktyviausių ir inovatyviausių žemės ūkio technikos gamintojų Europoje, kuris kasmet pasiūlo vis platesnę produktų gamą. Bednar asortimente, reikiamą techniką suras tiek mažiausias, tiek didžiausias šalies ūkis. Jaučiame didelį ūkininkų susidomėjimą, pernai metais aktyviai demonstravome „Bednar FMT“ techniką visoje Lietuvoje. 2022 metais taip planuojame demonstracinį turą, kurio metu mūsų šalies ūkininkai galės išbandyti šio gamintojo žemės dirbimo technikos privalumus. Parodoje demonstruojame populiariausius savo klasėje 12 metrų diskinius skutiklius, o taip pat pneumatines sėjamąsias Bednar Omega. Visus, besidominčius mūsų atstovaujama technika, kviečiame apsilankyti įmonės „Agrokoncerno technika“ stende“, - teigė S. Diliautas.

„Dinapolis“ – 2021 metų populiariausias prekinis ženklas priekabų ir puspriekabių segmente

Jurij Iščišin, įmonės „Agrokoncerno technika“ produkto vadovas, džiaugiasi vis labiau augančiu ūkininkų susidomėjimu lietuviškos žemės ūkio technikos gamintojo „Dinapolis“ produkcija.

Žemdirbiams visada bus reikalinga patikima, kokybiška žemės ūkio technika už prieinamą kainą. Per ilgus įmonės veiklos metus, kartu su komanda atsirinkome patikimiausius, šalies ūkininkų lūkesčius labiausiai pateisinančius žemės ūkio technikos prekinius ženklus. Vienas iš jų –lietuviškos žemės ūkio technikos gamintojas „Dinapolis“. Maloniai stebina vis labiau augantis šalies žemdirbių pasitikėjimas „Dinapolio“ produkcija. Vien per 2021-uosius metus, buvo parduotos net 76 priekabos ir puspriekabės. Šis rezultatas prekinį ženklą „Dinapolis“ leidžia įvardinti kaip metų populiariausią prekinį ženklą priekabų ir puspriekabių segmente. Visus besidominčius „Dinapolio“ gaminiais, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende. Apžvelgsime parodoje esančius eksponatus (grudų pervežimo puspriekabes DINA DPX 20, gyvulių pervežimo puspriekabes DINA TRV 635, ritinių gabenimo priekabas DINA RPP 10 500, gyvulių fiksavimo stakles GS - 220 ir kitus gaminius), o mūsų vadybininkai mielai Jus pakonsultuos ir atsakys į visus rūpimus klausimus“, - teigė J. Iščišin.

Paroda „Ką pasėsi...“ – didžiausia agro sektoriaus naujovių, technologijų paroda, rengiama jau nuo 1996 metų. Per tris parodos dienas, ją aplanko daugiau kaip 70000 lankytojų.

DĖMESIO! Balandžio 1 d., nuo 10 iki 14 val., moksleivius, studentus ir jų tėvelius kviečiame susipažinti su karjeros galimybėmis „Agrokoncerno“ įmonių grupėje! Apžvelgsime praktikos, stipendijų gavimo, studijų finansavimo galimybes ir perspektyvius darbo pasiūlymus. Stendo lankytojų lauks staigmenos ir specialios dovanėlės.

Kviečiame visus apsilankyti įmonės „Agrokoncerno technika“ ir „Agrokoncerno“ tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC“ stenduose!

Parodos akimirkos - fotoreportaže: