Blog title

„AGROKONCERNO GRUPĖ“ TESI PAŽADĄ – Į KLAIPĖDOS UOSTĄ ATKELIAUJA PIRMOJI TRĄŠŲ SIUNTA IŠ VAKARŲ

Rusijai užpuolus Ukrainą, „Agrokoncerno grupė“ viena pirmųjų Lietuvoje sureagavo į agresiją ir paskelbė nutraukianti visus ryšius su Rusija ir Baltarusija.

Grupei priklausančios įmonės „Agrokoncernas“, „Agrokoncerno grūdai“, „Agrokoncerno technika“, „Agrokoncernas GDP“ ir kitos tęsi pažadą nebedirbti su šalimis agresorėmis.

Į Klaipėdos uostą atplaukia ir netrukus bus iškrauta pirmoji įmonės „Agrokoncernas“ trąšų siunta iš Vakarų. Pasak jos vadovo Edgaro Šakio, Lietuvos žemdirbius kokybiška produkcija pasieks laiku.

Tikime, kad Lietuvos žemdirbiai palankiai priims naują produkciją ir palaikys mūsų sprendimą. Ir toliau megsime ryšius ir stiprinsime partnerystes su Vakarų šalimis, ieškosime geriausių sprendimų, padėsiančių sėkmingai užauginti derlių“, – sako E. Šakys.

„Agrokoncerno grupė“ viena didžiausių ir pažangiausių žemės ūkio kompanijų Baltijos šalyse. Ją sudaro daugiau nei 40 įmonių, kurių tikslas yra užtikrinti Lietuvos žemės ūkio našumą. „Agrokoncerno grupė“ daug dėmesio skiria verslų sinergijai, teikia išskirtinį dėmesį mokslui, įgyvendina tvarius sprendimus, inicijuoja bei prisideda prie įvairių socialinių iniciatyvų.