Blog title

TARGETUM – PAVIRŠIAUS AKTYVIOJI MEDŽIAGA PURŠKIMO DREIFO SUMAŽINIMUI!

Šio sezono metu planuojamų purškimo darbų atlikimui didelę įtaką daro nepalankios meteorologinės oro sąlygos. Viena iš priežasčių, neleidžiančių laiku atlikti suplanuotų purškimų – vėjas ir dideli vėjo gūsiai. Produktas Targetum palengvina suplanuotus darbus laukuose ir sumažina stiprių vėjo gūsių įtaką purškimams. Šis produktas stambina purškimui paruošto tirpalo lašelius, taip didindamas jų svorį – tokiu būdu stipriai sumažėja lašelių nupūtimo rizika.

Targetum įtaką purškimams stebime ne tik atliktuose moksliniuose tyrimuose, bet ir remdamiesi pačių produkto naudotojų atsiliepimais. Ūkininko atsiliepimas, panaudojus vėjo nunešimą mažinantį produktą:

Šį produktą išmėginti nutariau, nes vis dažniau sunku laiku atlikti suplanuotus purškimus. Darbus stabdo vėjuoti orai. Todėl kartu su agronomu-konsultantu priėmėme sprendimą išmėginti produktą Targetum. Savo ūkyje vėjuotą dieną atlikau bandymus. Dalį laukų purškiau mišinyje naudodamas Targetum. Po purškimo pastebėjau akivaizdžius skirtumus. Purškimo metu, kur buvo naudotas produktas, lašeliai krito stačiu kampu, atrodė sunkesni, vėjo nešimas buvo mažesnis palyginus su purškimu, kuriame nebuvo naudotas produktas. Rezultatu likau patenkintas, todėl dabar šį produktą visada naudoju mišiniuose su kitomis priemonėmis“.

Išbandykite Targetum jau dabar!

Daugiau informacijos Jums suteiks „Agrokoncerno“ agronomai-konsultantai regionuose.