Blog title

APIE NO-TILL SĖJOS TECHNOLOGIJĄ IR ŽIEMINIŲ RAPSŲ VEISLĘ 'DUPLO' | POKALBIS SU ŽŪK „PANEVĖŽIO ARUODAS“ AGRONOMU AIRMANTU KAČIUŠIU

Tvarus ūkininkavimas – tikslas, kurio siekia vis daugiau šalies žemdirbių, žvelgdami į ateities perspektyvas žemės ūkyje.

Beariminės žemdirbystės sistemos pritaikymas ūkiuose – vienas iš pradinių žingsnių, norint eiti tvarumo linkme. Lietuvoje vis daugiau ūkių pradeda taikyti No-till sėjos technologiją, kuri nestokoja įvairių iššūkių.

Vienas iš pagrindinių iššūkių, jog taikant šią sėjos technologiją, po sėjos augalai vystosi lėčiau, todėl yra reikalingos sparčiai rudens laikotarpiu augančios žieminių rapsų veislės.

Ūkininkai naudodami No-till sėjos technologiją ir rinkdamiesi žieminių rapsų veislę ‘DUPLO‘ gali jaustis saugesni, jog augalai pasieks reikiamą išsivystymą.

Apie No-till sėjos technologiją ir žieminių rapsų veislę ‘DUPLO‘, šį kartą video reportaže kalbasi ŽŪK „Panevėžio aruodas“ agronomas Airmantas Kačiušis ir UAB „Agrokoncernas“ sėklų produktų grupės vadovas Modestas Žemaitis. Kviečiame žiūrėti!

Sužinokite apie šią veislę daugiau: 'DUPLO'

Racionalius sprendimus priimsite pasitarę su „Agrokoncerno“ agronomais-konsultantais regionuose!