Blog title

KODĖL TIKSLU IR KAM TO REIKIA? | 8 PRANEŠIMAS | PATIRTYS. PRIEMONĖS. TIKSLAI. 2022

Visus, kurie neturėjo galimybės apsilankyti konferencijų cikle „PATIRTYS. PRIEMONĖS. TIKSLAI. 2022“, kviečiame žiūrėti pranešimus video formatu!

Vis daugiau šalies ūkininkų įsitikina, jog tikslioji žemdirbystė yra netolima ūkininkavimo ateitis. Duomenys, dar vadinami šių dienų „auksu“, tampa vis labiau aktualesni šių dienų ūkiams. Ir tai neturėtų stebinti – sukauptų duomenų dėka galime priimti sprendimus, kurie ne tik taupo turimus resursus (sėklas, trąšas, augalų apsaugos produktus ir kt.), bet ir užauginti gausesnį derlių, pagerinti jo kokybę. Kaupti ir analizuoti ūkio duomenis mums padės naujų technologijų rinkinys: atlikti dirvožemio tyrimai, išmanioji programa „Agrosmart ūkiams 2.1“, modernūs sensoriai trąšų ir augalų apsaugos produktų panaudojimui. Sėkmė lydės tuos, kurie nedels siūlomų technologijų pritaikyti praktikoje.

Ką „Agrokoncerno“ komanda pasiūlys žemdirbiams, pasirinkusiems tiksliojo ūkininkavimo kelią? Kokius technologinius sprendimus verta pradėti naudoti jau dabar?

Apie tai plačiau – aštuntajame pranešime „Kodėl tikslu ir kam to reikia?“. Pranešėjas – Tiksliųjų technologijų skyriaus vadovas Arnas Radzevičius.

Kviečiame žiūrėti!