Blog title

DEVYNI „AGROKONCERNO GRUPĖS“ ĮMONIŲ DARBUOTOJAI PAPILDĖ ŠALIES DIPLOMANTŲ GRETAS

„Agrokoncerno grupė“ kasmet sveikina darbuotojus, baigusius bakalauro ir magistro studijas. Šiemet diplomus įgijo devyni darbuotojai. Šia proga jie buvo pakviesti į šventinius pusryčius su „Agrokoncerno grupės“ generaliniu direktoriumi Valdu Eimontu.

Įmonėje yra keliami itin aukšti kokybiško darbo reikalavimai, todėl įmonių grupė teikia išskirtinį dėmesį mokslo ir žinių siekiantiems jauniesiems specialistams.

Darbuotojams sudarome visas galimybes siekti išsikeltų asmeninių ir karjeros tikslų. Kiekvienas čia dirbantis jaunas žmogus turi daug potencialo augti ir tobulėti. Nuoširdžiai linkiu nesustoti užlipus ant vieno laiptelio ir kopti aukštyn. Jaunas žmogus savo energija ir veržlumu „užveda“ visą kolektyvą. Vertiname tai ir dėkojame kiekvienam už buvimą komandos dalimi“, – absolventus sveikino V. Eimontas.

Ilgametė ir aktyvi „Agrokoncerno grupės“ ir šalies universitetų bei kolegijų partnerystė užtikrina studentams karjeros galimybes. Žingeidūs ir tikslų siekiantys studentai yra motyvuojami vardinėmis stipendijomis bei įvairiais paskatinimais. „Agrokoncerno grupės“ administracijos ir personalo direktorės Rasos Šakauskienės teigimu, žemės ūkio sektorius sparčiai keičiasi, todėl tampa ypač svarbu pritraukti jaunų savo sričių specialistų.

Didžiuojamės būdami vieno iš gyvybiškai svarbaus – žemės ūkio sektoriaus atstovai, kuriame būtinos įvairios kompetencijos ir žinios nuo visiems įprastos agronomijos, apskaitos ir finansų, audito ar iki informacinių technologijų. Būtent šių sričių bakalauro ir magistro studijų baigimo diplomai įteikti įmonės darbuotojams“ – sako R. Šakauskienė.
Studijas baigusiems darbuotojams buvo įteikti asmeniniai diplomai ir dovanos.

Sveikiname bakalauro studijas baigusius Ailantą Sutkų, Povilą Paskačių, Martyną Kemežį, taip pat magistrantus Justiną Dapšienę, Jovilę Jurgaitytę, Karoliną Gapšytę, Livetą Budreckytę, Simoną Saikauską, Valdemarą Lapatkiną.