Blog title

IŠ ŠAUDYKLOS Į TRASĄ – „TOMBO TAURĖ 2021“ NUGALĖTOJAI VARŽĖSI LENKTYNĖSE „F-RACE 200“

Birželio 16 dieną „Auto Moto parkas“ gaudė nuo automobilių variklių griausmo. Uždaroje trasoje lenktynėse „F-RACE 200” varžėsi UAB „Agrokoncernas“ ir „Corteva Agriscience“ organizuoto šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021” nugalėtojai Kėdainių rajono ūkininkai. Po ypatingai dinamiškų ir nenuspėjamų „F-RACE 200” lenktynių, prizinėmis vietomis dalinosi Arnas Volkavičius, Irmantas Stanevičius ir Lukas Petreikis.

Arnas Radzevičius, UAB „Agrokoncernas“ tiksliųjų technologijų centro vadovas, įsitikinęs, jog tokie sėkmingi projektai kaip „TOMBO™ taurė 2021” yra produktyvaus bendradarbiavimo su partneriais „Corteva Agriscience“ rezultatas. „Agrokoncerno“ komandos glaudų bendradarbiavimą su partneriais „Corteva Agriscience“ puikiai įprasmina jau tradicija tapęs projektas mūsų šalies žemdirbiams – šaudymo turnyras „TOMBO™ taurė 2021“. Šiandien „TOMBO™ taurė“ įgijo naują formatą – su Kėdainių krašto ūkininkų komanda persikėlėme į lenktynių trąsą. Tiek mus, tiek partnerius ypatingai džiugina šalies ūkininkų entuziazmas ir įsitraukimas. Ūkininkai noriai buriasi į komandas, varžosi tarpusavyje ir siekia kiek įmanoma geresnių rezultatų. Tikime, jog „TOMBO™ taurė “ ūkininkams leido ne tik turiningai praleisti laiką, bet ir pabendrauti su „Agrokoncerno bei kompanijos „Corteva Agriscience“ atstovais, gauti norimų žinių ar rekomendacijų“, - teigė A. Radzevičius.

Dr. Algis Čižauskas, kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas, teigia jog, šaudymo turnyras „TOMBO™ taurė“ bus organizuojamas ir 2022 metais. „TOMBO™ taurė“ ne tik sulaukia didelio ūkininkų susidomėjimo, bet ir įgauna naujų, dar nebandytų formų. Adrenalino kiekis, kurį gavome lenktynių metų yra milžiniškas, šiuos įspūdžius ir prisiminimus kiekvienas minėsime dar ilgai. Neabejoju, jog tradiciją tęsime ir šalies žemdirbių taiklumą bandysime 2022 metų rudenį vyksiančiame šaudymo turnyre „TOMBO™ taurė“. Sekite informaciją internete. Taip pat noriu nuoširdžiai padėkoti visiems šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ dalyviams už aktyvų įsitraukimą. Tikime, jog šis projektas padovanojo Jums gerų emocijų ir smagių prisiminimų“, – teigė dr. A. Čižauskas.

UAB „Agrokoncernas“, kartu su kompanija „Corteva Agrisciene“, nuoširdžiai sveikina šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2021“ nugalėtojus Kėdainių rajono ūkininkus su puikiu pasirodymu tiek šaudymo turnyre, tiek lenktynių trasoje! Šaudymo turnyras „TOMBO™ taurė“ bus organizuojamas ir 2022 metų rudenį.