Blog title

GEOPOLITINIŲ VEIKSNIŲ ĮTAKA NEAPLENKĖ IR DŽIOVINIMO-VALYMO PASLAUGŲ

Nepaprastos geopolitinės padėties poveikis Europos ekonomikai jaučiamas vis stipriau, o situacija naftos rinkoje išlieka įtempta. Dyzelinas, kuris plačiai naudojamas grūdų džiovinimo procese, pabrango net 70-80 proc., lyginant su praėjusio sezono kainomis. Gamtinės dujos, kurias įmonė „Agrokoncerno grūdai“ grūdų džiovinimo procese naudoja plačiausiai, brango daugiau nei tris kartus. Elektros energija taip pat ne išimtis. Elektra brango beveik tris kartus, o ji naudojama tiek grūdų džiovinimo, tiek valymo, tiek kitiems grūdų priėmimo procesams.

Nepaisant ženkliai išaugusių kaštų, UAB „Agrokoncerno grūdai“ pastaruosius kelerius metus nekėlė džiovinimo ir valymo įkainių. Sparčiai auganti šalies ekonomika ir su tuo susiję veiksniai, tokie kaip padidėjusios išlaidos darbo užmokesčiui, kuris ženkliai augo pastaruosius šešerius metus, augančios įvairių žaliavų ir medžiagų kainos, privertė peržiūrėti teikiamų paslaugų kainodarą.

Dėl anksčiau išvardintų veiksnių ir aplinkybių, UAB „Agrokoncerno grūdai“ yra priversti padidinti teikiamų paslaugų įkainius.

Tikime, jog ženkliai pakilusios grūdų supirkimo kainos padės kompensuoti išaugusias išlaidas ir leis toliau vykdyti Jūsų tvarią ūkinę veiklą.

Dėkojame už apibusiu pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimą, kartu siekiant užsibrėžtų tikslų!