Blog title

"Agrokoncerno technika" įvertinta net dviem apdovanojimais

„Agrokoncerno technika“  Agrokoncerno grupei priklausančios įmonės „Agrokoncerno technika“ direktorius Mindaugas Lapatkinas iš Čekijoje vykusio žemės ūkio technikos gamintojos „Bednar“ 25 metų jubiliejaus šventės grįžo net su dviem apdovanojimais.


Bendrai oficialūs gamyklos atstovai iš viso pasaulio buvo nominuoti aštuoniose kategorijose. „Agrokoncerno technika“ gavo apdovanojimą už geriausią „Bednar“ technikos marketingą, taip pat geriausius išmaniųjų skutiklių „SWIFTERDISC XE PROFI“ pardavimus.


Pasak įmonės direktoriaus M. Lapatkino, tai yra labai svarbus įvertinimas ne tik įmonei, bet ir visam šalies žemės ūkiui. Žemės ūkio technikos gamintojai Lietuvos ūkininkus vertina kaip vienus pažangiausių ir imliausių naujovėms.


„Išmanusis, kompiuteriu valdomas diskinis skutikas yra išskirtinis įmonės „Bednar“ produktas. Iš visų oficialių atstovų mes šių mašinų pardavėme daugiausiai Pasaulyje. Tačiau tai yra ne tik mūsų pastangų, bet ir Lietuvos ūkininkų imlumo naujovėms, technologijoms ir inovacijoms rezultatas. Tarptautinėje rinkoje mūsų žemės ūkio sektorius vertinamas ne tik kaip turintis gilias tradicijas, bet ir žengiantis koja kojon su naujausiomis technologijomis“, – džiaugiasi M. Lapatkinas.


Jubiliejaus proga įmonė „Bednar“ surengė ne tik apdovanojimų ceremoniją, bet ir įspūdingą lauko dieną. Jos metu pristatė savo techniką ir rinkoje dar tik pasirodysiančias naujienas.


Viena iš jų  – sėjamosios „MATADOR“. Pirmosios mašinos jau dirba ir yra testuojamos Danijoje. Planuojama, kad pavasarį jos pasieks ir Lietuvą.
„Tai bus pirmoji Lietuvoje 6 metrų Bednar darbinio pločio juostinė sėjamoji. Ji yra pranašesnė tuo, kad giliau išpurena žemės sluoksnį, į kurį iš karto yra sėjamos sėklos. Tai reiškia, kad prieš sėją nebereikia specialiai ruošti žemės, jos purenti. Tai padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir išteklių, pavyzdžiui, kuro, nes ir dirvos paruošimas, ir sėja vyksta vienu metu“, – paaiškina „Agrokoncerno technikos“ direktorius.


Su komanda lankydamasis lauko dienoje, M. Lapatkinas pastebėjo, kad didžiausią dėmesį technikos gamintojai skiria žemės ūkio optimizavimui ir kaštus padedantiems taupyti sprendimams.


„Bednar“ yra vienų didžiausių pasaulyje žemės ūkio padargų gamintoja, kurių plotis siekia iki 18,4 metrų. Kuo didesnis padargas – tuo labiau didėja darbo našumas ir mažėja kaštai. Pavyzdžiui, su didžiausiomis mašinomis galima apdirbti iki 230 hektarų per vieną darbo dieną. Tai yra milžiniški plotai“, – sako jis.


„Agrokoncerno technikos“ vadovo teigimu, Lietuvos ūkininkai vertina „Bednar“ technikos kokybę ir jos teikiamas galimybes dirbti našiau. Įmonė, atsidėkodama klientams už lojalumą ir pasitikėjimą yra paskelbusi ypatingą akciją-loteriją „Iš Agrokoncerno perki -BEDNAR techniką laimi!”
Ūkininkai, per šią vasarą, nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 dienos, įsigiję produktų ar paslaugų už 50 tūkst. eurų ar daugiau iš įmonių „Agrokoncerno technika“ arba „Agrokoncernas“, dalyvauja loterijoje, kurios pagrindinis prizas – 7,5 metro darbinio pločio ražienų akėčios BEDNAR Striegel PRO. Šio prizo vertė – daugiau nei 27 tūkst. eurų.


Akcijos laimėtojas bus atrenkamas atsitiktine tvarka iš visų užsiregistravusių dalyvių atskiro renginio metu, dalyvaujant nepriklausomiems stebėtojams.