Blog title

BŪSIMIEMS VETERINARINĖS MEDICINOS, GYVŪNŲ MOKSLŲ KRYPČIŲ SPECIALISTAMS – „AGROKONCERNO“ ĮMONIŲ GRUPĖS DĖMESYS

Rugpjūčio 23 dieną „Agrokoncerno“ įmonių grupės atstovai dalyvavo jau tradicija tapusioje LSMU Veterinarijos akademijos studentų atstovybės (VASA) organizuotoje pirmakursių stovykloje. Susitikimo metu, profesinio darbo užkulisiais su būsimais veterinarinės medicinos, gyvūnų mokslų studijų krypčių specialistais dalinosi direktoriaus pavaduotojas gyvulininkystei Deividas Medžiuolis ir žemės ūkio bendrovės fermos vadovė Asta Gečaitė.

Asta ir Deividas yra baigę LSMU Veterinarijos akademiją, tad būsimi studentai turėjo unikalią galimybę išgirsti buvusių absolventų patirtį, užmegzti naudingus kontaktus su įmonių grupės atstovais, aptarti būsimos profesinės praktikos-darbo galimybes. Be viso to, studentai savo ištvermę ir šoklumą galėjo išbandyti „Agrokoncerno“ įmonių grupės organizuotoje rungtyje „Eliminatorius“.

Pasak „Agrokoncerno“ įmonių grupės administracijos ir personalo direktorės Rasos Šakauskienės, su LSMU Veterinarijos akademijos, veterinarinės medicinos ir gyvūnų mokslų studijų programų studentais sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2013 metų.

Veterinarinės medicinos, gyvūnų mokslų krypčių studijų programas baigę studentai įgyja ne tik reikiamas teorines, praktines žinias, kurios vertinamos darbdavių, bet ir tvirtą būsimos karjeros pagrindą. Šias studijų programas baigę jaunuoliai tikrai neliks be darbo pasiūlymų“, – teigė ji.

Studentams, siejantiems savo ateitį su gyvulininkystės, žemės ūkio sritimi, „Agrokoncerno“ įmonių grupė suteikia galimybę pasiekti savo užsibrėžtų tikslų lengviau, užtikrindama profesinės praktikos ir karjeros galimybes, suteikdama finansinę paramą studijoms ir kitas skatinamąsias priemones.

Per artimiausius penkerius metus „Agrokoncerno“ įmonių grupėje planuojama plėtra, atidarant naujus, modernius gyvulininkystės kompleksus, kuriuose bus ypač paklausūs veterinarinės medicinos ir gyvūnų mokslų sričių specialistai.