Blog title

SVEČIUOSE – AGRONOMIJOS PIRMAKURSIAI

„Agrokoncerno“ įmonių grupėje, tęsiant ilgametę partnerystę, lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Agronomijos fakulteto pirmakursiai. Šio susitikimo tikslas – suteikti studentams galimybę iš arti susipažinti su įmonės veikla ir joje dirbančia komanda.

Administracijos ir personalo direktorė Rasa Šakauskienė pristatė išskirtines galimybes, kurias įmonė suteikia perspektyviems studentams: nuo vardinių stipendijų, studijų įmokos apmokėjimo iki garantuoto, gerai apmokamo darbo baigus studijas.

Studentams ir juos į susitikimą atlydėjusiai VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto dekanei doc. dr. Aidai Adamavičienei taip pat buvo pristatyti grupės įmonių vystomi inovatyvūs giluminio grūdų perdirbimo, fermų modernizavimo, žaliosios energetikos projektai, atskleisti ambicingi ateities planai.

Kalbėdami apie dabarties verslo sėkmę, privalome galvoti apie tai, kokie būsime po dešimties ar net dvidešimties metų. Tai yra svarbu, nes verslo ateitis neįmanoma be žingeidžių ir nuolatinio tobulėjimo siekiančių šiandienos pirmakursių. Būtent jaunoji karta kurs ateitį gyvybiškai svarbiame žemės ūkio sektoriuje“ – susitikimo metu kalbėjo R. Šakauskienė.

„Agrokoncerno“ Inovacijų ir tyrimo centro „AgroITC“ vadovė dr. Eglė Petraitienė pasakojo apie atliekamus bandymus ir tobulinamus technologinius sprendimus, kuriais šiandien vadovaujasi daugiau kaip 6000 sėkmingų šalies ūkių.

Tiksliųjų technologijų centro „AgroTTC” projektų vadovė Milda Jankauskienė studentams pristatė Radviliškio rajone įsikūrusį „Ateities ūkį“, kuriame taikomos ir išbandomos naujausios technologijos. Šiame ūkyje jau 2023 metų pavasarį laukus dirbs olandų įmonės „AgXeed” dirbtinio intelekto pagalba valdomas robotas.

Apžiūrėti technikos ekspoziciją ir pristatomas naujienas kvietė įmonės „Agrokoncerno technika“ produkto vadovas Skirmantas Diliautas. Jis pasidžiaugė ir tarptautiniais įmonės veiklos įvertinimais – šiemet buvo gauti du žemės ūkio technikos gamintojos „Bednar” apdovanojimai: už geriausią „Bednar” technikos marketingą bei geriausius išmaniųjų skutiklių pardavimus.

Tikimės, kad šis susitikimas įkvėps pirmakursius siekti geriausių studijų rezultatų, kurie suteiks visas galimybes ateityje realizuoti savo ambicingus profesinius tikslus.