Blog title

ŪKININKAI SAVO TAIKLUMĄ TIKRINA KASMETINIAME ŠAUDYMO TURNYRE „TOMBO TAURĖ 2022“

Pasibaigus intensyviam sezonui žemdirbiai turi daugiau laiko, kurį gali skirti savo pomėgiams ir laisvalaikiui. Daugiau nei 300 ūkininkų iš visos Lietuvos dalyvaus pamėgtame ir tradiciniu tapusiame turnyre „TOMBO taurė 2022“.

„Agrokoncerno“ įmonių grupė, kartu su augalų apsaugos produktų kompanija „Corteva Agrisciense“, šį turnyrą organizuoja jau trečiąjį kartą.

Jame į komandas susibūrę ūkininkai iš skirtingų Lietuvos regionų varžosi dėl „TOMBO“ taurės ir renginio organizatorių bei rėmėjų įsteigtų prizų. Šiemet dalyvauti turnyre užsiregistravo net 24 komandos.

Pasak įmonės „Agrokoncernas“ vadovo Edgaro Šakio, šis renginys yra ne tik varžybos, smagus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir puiki galimybė ūkininkams iš skirtingų regionų susitikti neformalioje aplinkoje, pabendrauti, užmegzti kontaktus, taip pat pasidalinti savo žiniomis ir sukaupta patirtimi.

Matydami turnyro dalyvių aktyvumą įsitikinome, kad tokie renginiai yra reikalingi tiek ūkininkams, tiek pačioms įmonėms. Nuosekliai palaikydami ryšius galime geriau pažinti vieni kitus, aptarti kylančius iššūkius, suprasti poreikius ir lūkesčius. Taip stipriname ne tik pasitikėjimą vienas kitu, bet ir pačią žemdirbių bendruomenę“, – sako E. Šakys.

Ūkininkų teigimu, šis turnyras yra ypač laukiamas, nes suburia į vieną vietą bendraminčius, taip pat padeda stiprinti ryšius bei komandinį darbą. Šiuo turnyru ypač džiaugiasi ir medžioklės entuziastai – jiems tai yra puiki galimybė patikrinti savo taiklumą ir įvertinti įgūdžius.

Kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas dr. Algis Čižauskas džiaugiasi, kad prieš trejus metus kilusi turnyro idėja pasiteisino. Pasak jo, tokios iniciatyvos padeda palaikyti darnius ir apibusiu pasitikėjimu paremtus ryšius.

Kai pirmąjį kartą organizavome turnyrą tikėjome, kad jis taps neatsiejama metų renginių dalimi. Džiaugiamės, kad turnyras sulaukia didelio Lietuvos regionų žemdirbių susidomėjimo ir aktyvumo. Metų pabaiga yra puikus laikas visiems susitikti, apžvelgti nuveiktus darbus ir pasidalinti ateities planais. Dalijimasis patirtimi padeda priimti racionalius sprendimus, kurie garantuoja sėkmingą veiklą ir gerus rezultatus“, – teigia dr. A. Čižauskas.

Šių metų turnyrą sportinio šaudymo šaudykloje, įsikūrusioje Kėdainių rajoje, pirmosios pradėjo Šiaulių rajono ir jungtinė Akmenės bei Mažeikių rajonų komandos. Kam atiteks nugalėtojų taurė paaiškės gruodžio 15 dieną finalinėse varžybose. 2020 metais pergalę šaudymo turnyre šventė Jurbarko rajono komanda, pernai geriausiųjų šaulių vardą pelnė Kėdainių rajono ūkininkai.