Blog title

ARNAS RADZEVIČIUS: „SVARBIAUSIA TURĖTI KRYPTĮ IR NUOSEKLIAI JA EITI“

Mūsų komanda didelį dėmesį skiria partnerystėms su mokymo įstaigomis. Viena iš priežasčių kodėl tai darome – siekis pakeisti jaunų žmonių požiūrį į žemės ūkį. Nors jis yra apipintas įvairiais stereotipais, iš tiesų tai yra vienas pažangiausių ir sparčiausiai modernėjančių sektorių. Be to jis yra labiausiai atsparus įvairioms krizėms, todėl, kad maistas yra visos žmonijos svarbiausias prioritetas.

Įmonės „Agrokoncernas“ Tiksliųjų technologijų skyriaus „AgroTTC“ vadovas Arnas Radzevičius yra vienas iš jauniausių „Agrokonocerno“ įmonių grupės vadovų, kuris savo sėkmingos karjeros kelią pradėjo studijų metais. Po vasaros praktikos ūkyje, kaip perspektyviam specialistui, buvo pasiūlyta darbo vieta. Nuoseklus darbas, asmeninės savybės ir gebėjimas žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis atvedė jauną agronomą į vadovaujančias pareigas.

Pasak A. Radzevičiaus, žemės ūkis – tai ne vien darbas, tai – gyvenimo būdas. Todėl labai svarbu rodyti šiuolaikinį žemdirbio gyvenimą ne kaip lažą nuo aušros iki sutemų, o kaip patrauklią ir laisvą, kūrybingą, nuo ūkininko sprendimų priklausančią veiklą.

Dabar žmonės, kurie nesusiję su žemės ūkiu, jį įsivaizduoja labai senoviškai. O juk daug dalykų ūkiuose automatizuojami, atliekami lengviau. Turime daug intelektualių produktų, IT technologijų. Pirmiausia tai turi būti matoma, rodoma, kad visuomenė suvoktų, koks šiuolaikinis žemės ūkis yra modernus. Reikia keisti pasenusius įvaizdžius, kad jaunimas suvoktų, jog gali atrasti save kurioje nors žemės ūkio srityje, ar tai būtų IT technologijos, ar gyvybės mokslai ir pan.“, – sako „AgroTTC“ vadovas.

Daugiau apie perspektyvas žemės ūkio sektoriuje skaitykite naujienų portale „Mano ūkis“.