Blog title

SPECIALI AKCIJA | AUGINK SU BlueN™, SAUGOK SU Univoq™ – MĖGAUKIS PUIKIOMIS DOVANOMIS!

2023-ieji, kaip niekad, gausūs naujais, išskirtiniais produktais. Šių metų ryškiausios naujienos – inovatyvus biostimuliatorius BlueN ir unikalus fungicidas Univoq.

Pasirūpinkite savo pasėliais visapusiškai – dalyvaukite specialioje akcijoje „Augink su BlueN, saugok su Univoq – mėgaukis puikiomis dovanomis“!

  BlueN – biostimuliatorius, suteikiantis augalams unikalią savybę pasisavinti ore esantį azotą per visą vegetaciją ir jį efektyviai panaudoti. Natūralios, gamtoje randamos bakterijos (Methylobacterium symbioticum) fiksuoja ore esantį azotą ir paverčia jį į augalams prieinamą formą.

  Univoq – fungicidas, aprūpintas naująja veikliąja medžiaga Inatreq active. Inatreq active arba fenpikoksamido moksliniu vardu žinoma veiklioji medžiaga sukurta javų apsaugai nuo grybinių ligų. Fungicidas Univoq padės valdyti tokias javų ligas kaip lapų septoriozė, kviečių dryžligė, varpų fuzariozė, miltligė ir kitas.

Rūpinkitės savo pasėliais, o mes pasirūpinsime dovanomis Jums!

Susipažinkite su akcijos „Augink su BlueN, saugok su Univoq – mėgaukis puikiomis dovanomis“ sąlygomis ir dovanų pasiūlymais:

AKCIJOS DOVANŲ PASIŪLYMAI / SĄLYGOS

Daugiau informacijos apie produktus ir specialią akciją Jums suteiks mūsų komandos agronomai-konsultantai regionuose!