Blog title

„AGROAMBASADORIŲ“ GYVENIMAS IŠ ARTI – NAUJAME PROJEKTE KARTU SU DELFI TV!

„Agrokoncerno“ įmonių grupė šiemet mini 30-ąsias veiklos metines. Džiaugiamės, kad kartu su mumis augo ir šalies ūkiai. Lietuva pelnytai yra priskiriama prie šalių, turinčių stiprų ir pažangų žemės ūkio sektorių.

Todėl šiemet, norėdami įprasminti nueitą kelią, pradėjome „Agroambasadorių“ judėjimą, kurio tikslas yra suburti ir visuomenei pristatyti sėkmingus šalies ūkininkus, kurių dėka ant mūsų stalų netrūksta sveiko ir kokybiško maisto.

Agroambasadorius – tai patyręs, atviras naujovėms, visuomeniškas, atsakingas ir sėkmingas ūkininkas. Jis turi sukaupęs daug žinių ir patirties, kuria dalijasi ir su kitais, taip pat nuolat mokosi, auga ir tobulėja. Šis statusas suteikiamas ūkininkui, kuris yra įkvepiantis pavyzdys kitiems, savo darbu prisidedantis prie visos šalies klestėjimo.

Šiuo metu „Agroambasadorių“ klubui priklauso apie 50 šalies ūkininkų.

Bendradarbiaudami su Delfi TV sukūrėme projektą, kuriame kviečiame susipažinti su sėkmingų šalies ūkininkų kasdienybe. Taip pat pažinti asmenybes ir išgirsti pasakojimą apie tai, kaip jiems pavyko sukurti klestinčius ūkius.

Projektą pradedame nuo Lialių ūkio. Rimantas, kartu su savo sūnumi Linu ir pusbroliu Pauliumi, praėjo ūkininkauti turėdami 42 hektarus senelio žemės ir, atkakliu darbu, per trisdešimt metų turėtų žemių plotą padidino beveik 30 kartų.

Lialių ūkis išsiskiria ir tuo, kad jame yra ypač aktyviai taikomi įvairūs technologiniai sprendimai, kurie padeda optimizuoti darbą, taupyti laiką ir kaštus.

Apie tai ir daugiau sužinokite pirmojoje „Agroambasadorių“ laidoje: