Blog title

Mums svarbūs mūsų darbuotojai

„Agrokoncerno“ įmonių grupė vertina savo darbuotojus ir stengiasi sukurti jiems kuo palankesnes darbo ir gyvenimo sąlygas. Jau daugiau kaip penkerius metus „Agrokoncerno“ įmonės vykdo projektą, skirtą paminėti kiekvienam darbuotojui svarbius įvykius. Prie savo darbuotojų džiaugsmo ar rūpesčių prisidedame ne tik moraliniu palaikymu.

Gimus pirmajam vaikui darbuotojui skiriamas 1500 eurų priedas prie atlygimo. Gimus kiekvienam kitam vaikui išmoka padidėja dar po 750 eurų, t. y. už antrą šeimoje gimusį vaiką mokama 2250 eurų, už trečią šeimoje gimusį vaiką – 3000 eurų, ketvirtą šeimoje gimusį vaiką  - 3750 eurų ir t.t.
 
Mirus darbuotojo artimam giminaičiui (sutuoktiniui, vaikui, motinai arba tėvui) skiriama 750 eurų išmoka. Mirus įmonės darbuotojui, vienam iš mirusiojo giminaičių (sutuoktiniui, vaikui, motinai arba tėvui) išmokama 1500 eurų išmoka.

Jubiliejų proga darbuotojams, sulaukusiems 30 ir daugiau metų, skiriamos premijos nuo 450 iki 1000 eurų.

Vestuvių proga pirmą kartą besituokiančiam darbuotojui skiriama 750 eurų išmoka.

Visos šios išmokos skiriamos visiems darbuotojams, nepaisant įmonėse dirbto laiko, užimamų pareigų ar to, kad darbuotojas yra vaiko auginimo atostogose.

Švenčiame ir džiaugiamės kartu
Rugsėjo 1-osios proga visi darbuotojų pirmokėliai apdovanojami kuprinėmis ir kitomis kanceliarinėmis priemonėmis.

Kalėdų proga kiekvienas darbuotojas (taip pat ir darbuotojai, esantys vaiko priežiūros atostogose) apdovanojamas knygomis ir Kalėdų stalą papuošiančiu kalakutu. Darbuotojų vaikų iki 12 metų  kiekvienais metais laukia simbolinės kalėdinės dovanos. Nuo 2017 m. kiekvienas vaikas iki 12 metų be simbolinių dovanų gauna ir 8 knygučių rinkinį.

Darbuotojų sveikata
2016-2017 m. darbuotojai, turintys sveikatos problemų, buvo siunčiami  išsamiai pasitikrinti savo sveikatos būklę privačioje klinikoje. Darbuotojams, susiduriantiems su sveikatos problemomis, stengiamasi padėti pagal poreikius ir situaciją.

Visi „Agrokoncerno“ įmonių darbuotojai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę.

2021 metais sveikatos draudimus gavo 127 darbuotojai. 2022 metais sveikatos draudimus gaus 143 darbuotojai.
Žymės: Karjera