Blog title

BŪSIMŲ KOLEGŲ PAIEŠKA RENGINYJE „KTU WANTED KARJEROS DIENOS 2023“

Karjera žemės ūkio sektoriuje? Kaip ją įsivaizduoja moksleiviai, studentai ar naujų įsidarbinimo galimybių siekiantys žmonės?

Mūsų komanda dalyvauja viename didžiausių karjeros planavimo renginių Baltijos šalyse „KTU WANTed karjeros dienos 2023“.

Žalgirio arenoje vykstančio renginio tikslas yra padėti moksleiviams bei studentams sėkmingai žengti į darbo rinką, o įmonių atstovams – rasti gabius darbuotojus ir praktikantus.

Su renginio lankytojais bendraujanti personalo komanda Renata Mosiejūtė ir Onutė Verygaitė džiaugiasi jaunų žmonių susidomėjimu žemės ūkio sektoriumi. Ne visi iš jų žino, kaip galėtų pritaikyti savo kompetencijas šioje srityje, todėl mūsų tikslas – parodyti, kokios plačios yra karjeros galimybės.

Pasak R. Mosiejūtės, į stendą daugiausiai užsuka cheminės inžinerijos, gamybos inžinerijos studentai, biochemikai, biotechnologai. Ne vienas jų nustemba išgirdęs, kad „Agrokoncerno“ įmonių grupėje taip pat dirba šių studijų krypties profesionalai.

Technologinio proceso inžinierius Dominykas Rimeisis pasidalija savo patirtimi ir tuo, ką veikia kasdieniame darbe. Žinoma, sulaukiame ir tokių lankytojų, kuriems žemės ūkis atrodo visiškai svetima sritis, tačiau pabendravus paaiškėja, kad ne tokia ir tolima nuo jų planuojamos karjeros.

Šiandieninis žemės ūkis ypač sparčiai modernėja, todėl jame yra didelė paklausa specialistų, dirbančių su naujausiomis technologijomis ir išmanančių inžinerinius procesus.