Blog title

APRODĖ VIETĄ, Į KURIĄ PATENKA NE KIEKVIENAS: BE ŠIŲ ŽMONIŲ NEBŪTŲ ŠIUOLAIKINIO ŽEMĖS ŪKIO

Laida „Agroambasadoriai“ kviečia į kelionę. Ir ne šiaip bet kokią, o po inovacijų, mokslo ir tyrimų pasaulį žemės ūkyje. Filmavimo komanda šį kartą apsilankė ne tik įmonės „Agrokoncernas“ Inovacijų ir tyrimų centre „AgroITC“, kuriame gimsta našiausios auginimo technologijos, bet ir pasisvečiavo pas ūkininką Romą Majauską, kuris visas šias inovacijas pritaiko savo ūkyje.

„Agrokoncerno“ komercijos direktorius Arnas Radzevičius laidoje papasakojo, kokie pokyčiai agrosektoriuje verčia kurti naujas žemės ūkio technologijas, ką veikia tyrimų centre dirbantys žmonės bei kodėl jų darbas yra toks svarbus visam sektoriui.

Tuo metu „AgroITC“ vadovė dr. Eglė Petraitienė pasidalino savo istorija, kaip ji atsidūrė žemės ūkyje, atskleidė agroverslo subtilybes, aprodė laboratoriją bei papasakojo, kokie tyrimai joje atliekami.

Galiausiai Romas Majauskas laidos kūrybinei komandai paatviravo, kaip jam sekasi bendradarbiauti su tyrimų centro komanda bei kokią naudą savo veikloje jis gauna pritaikydamas naujausias mokslo žinias.

Susipažinkite su ūkininku Romu Majausku ir Inovacijų ir tyrimų centru „AgroITC“ – laidos epizodą žiūrėkite mūsų YouTube kanale.