Blog title

ĮMONĖ „AGROKONCERNAS“ – LIETUVOS VERSLO LYDERIŲ DEŠIMTUKE

Naujausiame, šeštus metus „Verslo žinių“ skelbiamame „Lietuvos verslo lyderių 500-tuke“ (LVL 500), įmonė „Agrokoncernas“ iš 20 vietos pakilo į 9-ąją.

Pasak reitingo sudarytojų, šiemetiniame LVL reitingo lyderių gretose yra nebūtinai didžiausios Lietuvos bendrovės, o tos, kurios itin sėkmingai pasinaudojo rinkos situacija, priėmė toliaregiškus sprendimus, diegė priemones, padidinusias veiklos efektyvumą, skyrė dėmesio tvarumui, dosniau dalijosi savo uždarbiu su savo darbuotojais, taip pat vadovavosi skaidrumo bei socialinės atsakomybės principais.

Įmonės „Agrokoncernas“ direktorius Edgaras Šakys sako, kad sėkmingus metų rezultatus lėmė daugiametė įmones patirtis tiekiant klientams patikrintus produktus ir paslaugas, stiprios partnerystės bei komandos profesionalumas.

Žemės ūkio sektorius yra viena labiausiai krizėms atsparių sričių, nes mums visiems reikia ir ateityje reikės maisto. Kitas klausimas, kokios kokybės maisto produktai pasieks mūsų stalus. Todėl mūsų įmonė daug investuoja į mokslą, žinias, atsirenka kokybiškus produktus ir patikimus partnerius, nes be viso to ilgalaikio ir tvaraus verslo vystyti nepavyktų. Žinoma, ypač svarbus ir komandos indėlis. Mūsų įmonėje dirba tikri savo sričių profesionalai, kurie padeda augti įmonei, taip pat augina jaunus ateities specialistus“ , – įsitikinęs jis.

LVL 500 reitingas ypatingas tuo, kad įvertina ne tik į įmonių pajamų bei pelno augimą (sudarant šių metų reitingą, remtasi 2022 m. rezultatais), bet atsižvelgia ir į kitus parametrus, kurie yra būdingi verslo lyderiams: veiklos efektyvumą, darbuotojams sukuriamą naudą, skaidrumą, taip pat bendrovės indėlį, komunikuojant apie savo patirtį ir ugdant verslo bendruomenę.