Blog title

PRASIDĖJO „AGROAMBASADORIŲ“ APSILANKYMAI ŠALIES MOKYKLOSE

Būdami žemės ūkio sektoriaus lyderiais ieškome įvairių būdų ne tik auginti „Agrokoncerno“ įmonių grupę, bet ir stiprinti paties sektoriaus įvaizdį. Todėl pristatome dar vieną įmonės „Agrokoncernas“ iniciatyvą – Agroambasadorių apsilankymą mokyklose. Jose įdomiausi ir pažangiausi šalies ūkininkai pasakoja moksleiviams apie savo darbą, taip pat padeda griauti mitus apie žemės ūkį.

Pirmasis 9-11 klasių moksleivių susitikimas su agroambasadoriumi, Kelmės rajono ūkininku Ričardu Vaičiuliu, įvyko Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje.

Pasak šią iniciatyvą kuruojančios personalo ir projektų vadovės Onutės Verygaitės, jauni žmonės dar mokyklos suole turi nuspręsti, kokį kelią rinktis, tačiau dažnai jiems trūksta žinių ir supratimo, kur geriausiai galėtų realizuoti savo gebėjimus. Todėl tokie susitikimai padeda išgirsti sėkmės istorijas iš pirmų lūpų.

Paklaustas, kodėl sutiko prisijungti prie šios iniciatyvos, R. Vaičiulis prisipažino, kad jaučia pareigą atstovauti, reprezentuoti ir tinkamai visuomenei pristatyti sritį, kurioje dirba.

Kas gali geriau kalbėti apie mus ir mūsų darbus nei mes patys?“, – sako jis.

Po susitikimo ūkininką užkalbino motyvuotas ir savo ateitį su žemės ūkio sektoriumi planuojantis sieti vienuoliktokas Giedrius. O visiems susitikimo dalyviams R. Vaičiulis palinkėjo turėti ne tikslą, o svajonę. Jis įsitikinęs, kad būtent jos verčia labiau stengtis.

Kviečiame prisiminti laidos „Agroambasadoriai“ epizodą iš Ričardo Vaičiulio ūkio: