Blog title

TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ MINĖJOME KARTU SU VAIKAIS IR JŲ TĖVELIAIS

Kartą per metus mūsų biuras prisipildo vaikiško juoko ir džiaugsmo. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, vaikai, kartu su tėvais, lankėsi jų darbo vietose.

Specialiai jiems buvo paruošta ir nuotaikinga kosminė programa.

Vaikus pasitiko Kosminė mergaitė, kuri dovanojo pramogas ir puikią nuotaiką, o vėliau vaikų laukė ypatinga veikla – kosminis skrydis.

Šios edukacijos metu mažieji artimiau susipažino su Saulės sistemos planetomis, dalyvavo kosminėje viktorinoje ir net patys tapo astronautais.

Edukacijos pabaigoje apsilankė ir ypatingas svečias – robotas, kuris vaikams įteikė „Jaunojo astronauto ir kosmoso tyrinėtojo“ diplomus.

Įmonės „Agrokoncernas“ direktorius Edgaras Šakys, bendraudamas su mažaisiais svečiais pabrėžė, kad jų tėveliai čia atlieka ypač svarbų darbą – rūpinasi, kad ant mūsų stalų netrūktų sveiko ir kokybiško maisto.

Pasak jo, ši diena priminė, kaip svarbu nuo mažų dienų puoselėti svajones ir patirti atradimų bei nuotykių džiaugsmą.

E. Šakys įsitikinęs, kad tokios iniciatyvos kuria ne tik šeimos narių ryšį, bet ir žadina smalsumą. Kas žino, gal iš viso šio būrio jaunųjų atradėjų bus ir tų, kurie nuspręs eiti tėvelių pėdomis ir savo ateitį sieti su dinamišku bei sparčiai modernėjančiu žemės ūkio sektoriumi.