Blog title

„Agrokoncerno“ įmonių grupės kreipimasis į klientus, partnerius ir darbuotojus

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau pasirodo tiesos neatitinkančios informacijos apie „Agrokoncerno“ grupės įmonių veiklą.

Dauguma verslo partnerių bei klientų supranta, jog bendroves bandanti kompromituoti, grupės įmonių įvaizdį griaunanti vieša kampanija yra susijusi ne su „Agrokoncerno“ įmonių veikla, o su politine kova, politinių galių įtvirtinimu ir artėjančiais rinkimais. Mūsų veikla yra skaidri ir aiški - kaip iki šiol, taip ir dabar teisės aktuose numatyta tvarka „Agrokoncerno“ grupės įmonių veiklą nuolat prižiūri ir tikrina atsakingos valstybės institucijos.

Verslo partneriams ir klientams pranešame, kad įmonių veikla ir toliau bus grindžiama tomis pačiomis vertybėmis, darbo ir bendradarbiavimo principais, kuriais vadovavomės iki šiol. Visuomet jaučiamės atsakingi ne tik už verslo sėkmę, bet ir už aplinką, kurioje mūsų verslas vystomas. Mums svarbi klientų ir partnerių pagarba, taip pat vertiname ir dėkojame savo darbuotojams už pasitikėjimą bei įmonių grupės vertybių puoselėjimą.

„Agrokoncerno“ įmonių grupė jau 25-erius metus nuosekliai vadovaujasi atsakingo verslo principais, kurie grindžiami skaidrumu. Šiuo metu  „Agrokoncerno“ įmonių grupė yra išaugusi į dinamiškai besiplečiančių įmonių susivienijimą, galintį Lietuvos žemdirbiams konkurencingomis kainomis pasiūlyti geriausias paslaugas, pažangiausias technologijas ir kokybiškiausius produktus, kurių nauda pagrįsta mokslu ir patirtimi. Mus, mūsų klientus ir partnerius sieja ilgametė partnerystė bei ilgalaikiai planai ateičiai.

Tikime, kad taip visi kartu prisidedame prie stipresnės ir saugesnės valstybės kūrimo. Dėsime visas pastangas, kad pateisintume savo darbuotojų, klientų, partnerių ir visos visuomenės lūkesčius. Mes visada buvome vertinami, kaip aukštos reputacijos įmonė, kuria didžiuojasi darbuotojai, akcininkai ir visuomenė, todėl ir toliau sieksime išlaikyti mūsų gerą vardą, veiklų integraciją, lyderio pozicijas ir vartotojų pasitikėjimą Lietuvos bei užsienio rinkose.

Su didžiausia pagarba ir dėkodami už pasitikėjimą -

„Agrokoncerno“ grupės įmonių vadovai