Blog title

VMI atsižvelgė į „Agrokoncerno“ prašymą ir pradės bendrovės teiktos paramos vertinimą

Atsižvelgusi į „Agrokoncerno“ prašymą ištirti jo teiktos paramos teisėtumą, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atliks kontrolės veiksmus. Pirmadienį apie tai „Agrokoncerno“ bendrovę raštu informavo VMI atstovai.

Apie tokį VMI sprendimą “Agrokoncerno” vadovybė antradienį informavo Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK). 

Kaip žinoma, vasario pabaigoje „Agrokoncernas“ buvo kreipęsis į VRK, prašydamas nurodyti, kokių teisės aktų pažeidimu bendrovė yra kaltinama ar įtariama, bei pasiūlė VRK, esant poreikiui, nedelsiant kreiptis į VMI ar  kitas atsakingas institucijas. Nesulaukus informacijos apie tokį VRK sprendimą, "Agrokoncerno" vadovas Edgaras Šakys bendrovės vardu VMI pateikė prašymą nurodyti, ar „Agrokoncernas“, teikęs paramą ir atitinkamą privalomą informaciją apie tai VMI, pažeidė teisės aktus.

„Bendrovė negali tapti procesų vilkinimo ir politikavimo įkaite, nes viešojoje erdvėje toliau manipuliuojama informacija dėl bendrovės veiklos, klaidinama visuomenė“, - sako E. Šakys.
 
„Agrokoncerno“ įmonių grupės vadovai tikisi, kad valstybės institucijoms atlikus tyrimus visos abejonės dėl paramos teikimo bus išsklaidytos.
 
Daugiau informacijos:
UAB „Agrokoncernas“ direktorius Edgaras Šakys
Tel.: +370 37 490490