Sėklininkystė

UAB „Agrokoncernas“ užsiima sėklininkyste nuo 1997 metų. Daug dėmesio skiriama veislių derlingumui, atsparumui žiemai, ligoms, derliaus kokybei. Naujos veislės keletą metų yra bandomos Agrokoncerno įmonių grupės ūkiuose, iš kurių atrenkamos tik tos, kurios ūkiniu vertingumu lenkia anksčiau augintas. Dauguma veislių yra ištiriamos ir valstybiniuose augalų veislių bandymuose, jos lyginamos su įvairiomis Lietuvoje auginamomis bei siūlomomis veislėmis. Vertingų veislių pasirinkimas didina Agrokoncerno įmonių grupės ūkių derlius, sėklų pardavimus ir gerina finansinius rezultatus.
 

Agrokoncerno įmonių grupės ūkiuose plėtojama atrinktų, tinkamiausių veislių sėklininkystė, jos rekomenduojamos auginti žemdirbių ūkiuose.
 
Bendradarbiaujama su vienu didžiausių pasaulio sėklininkystės susivienijimų LIMAGRAIN, kuris vienija tokias garsias savo istorija ir patirtimi kompanijas kaip NICKERSON, ADVANTA, CEBECO. Taip pat, bendradarbiavimas plėtojamas su kompanijomis IHAR STRZELCE, BOREAL, SAATEN UNION, RAPOOL, DSV, KWS, MONSANTO ir STRUBE.
 
Ūkininkai dažniausiai renkasi ROSPUDA, ETHOS, EDVIN, AZIT vasarinių javų veisles, MERCEDES H, ANDERSON H, ARTOGA H, DK SENSEI H, SMILA H, MIRAKEL H rapsų veisles, CATHY, MONTY, GLORY, LG 30.240 kukurūzų hibridus. Sėkmingai kelią į rinką skinasi ir neseniai pristatytos žieminių kviečių veislės – ARTIST, DAGMAR, JANNE, žieminių kvietrugių veislė BOROWIK.