Vizija ir misija

Vizija. Patikimas, profesionalus žemdirbių partneris, su kuriuo naudingiausia bendradarbiauti.
 
Misija. Teikti žemdirbių ūkiams reikalingas kokybiškas ir efektyvias priemones, aptarnavimo bei konsultavimo paslaugas, diegti praktinio ūkininkavimo inovacijas.
  

Strategija. Būti lankstiems ir konkurencingiems žemės ūkio rinkoje, didinti klientų pasitikėjimą, plėtoti bendradarbiavimą, nuolat tobulinti darbuotojų sugebėjimus, gilinti jų žinias, gerinti darbo sąlygas, puoselėti esamas vertybes.
 
Darbuotojai. Agrokoncerno įmonių grupė šiuo metu yra viena iš žemės ūkio lyderių Lietuvoje. Aukštą darbuotojų profesionalumą gerai žino ir vertina žemdirbiai. Agrokoncerno įmonių grupėje įvairiose veiklos srityse - trąšų, sėklų, augalų apsaugos priemonių, žemės ūkio technikos pardavimo, grūdų ir rapso supirkimo, žemės ūkio produkcijos gamybos, logistikos - dirba daugiau kaip tūkstantis trys šimtai darbuotojų. Kolektyvo narių veikla gana skirtinga, bet visų tikslas toks pats – teikti klientams kokybiškas paslaugas, priemones bei technologijas.
 
Profesionalumas. Nuolatinis žinių atnaujinimas, naujų galimybių paieškos bei veiklos dinamiškumas leidžia tobulinti mūsų darbuotojų profesinius sugebėjimus priimant geriausius sprendimus, teikiant paslaugas, prekiaujant bei ūkininkaujant.
  
Atsakingumas. Tai - pasitikėjimo pagrindas. Ką sutariame su klientu ir abipusiai patvirtiname – padarome. Rekomenduojame tik tai, kuo ir patys tikime. Sėkmingas ilgalaikis bendradarbiavimas su žemdirbiais ir verslo partneriais liudija, kad esame atsakingi, gerbiame savo klientus, visuomet stengiamės pateisinti jų pasitikėjimą.
 
Darbštumas. Žemės ūkio sezono įkarštyje esame pasirengę padėti savo klientams bet kuriuo metu.