Fungicidas Flexity®

Gamintojas: BASF A/S
Kilmės šalis: -

Flexity® - benzofenonų cheminės klasės fungicidas, naudojamas žieminiuose kviečiuose nuo miltligės ir stiebalūžės, vasariniuose kviečiuose bei žieminiuose ir vasariniuose miežiuose nuo miltligės.
Veikliosios medžiagos: metrafenonas 300 g/l

Produkto forma: koncentruota suspensija (SC)

FUNGICIDAS FLEXITY®

Veikimo būdas
 
Flexity® yra fungicidas, turintis ilgalaikį poveikį nuo javų miltligės. Žieminiuose kviečiuose naudojamas bamblėjimo pradžioje (BBCH 30-32), jis veiksmingas ir nuo stiebalūžės.
Flexity® veiklioji medžiaga metrafenonas priklauso visiškai naujai cheminei grupei - benzofenonams. Metrafenono veikimas yra lokaliai sisteminis, turintis apsauginį ir gydomąjį poveikį. Metrafenonas, patekęs ant grybienos neleidžia jai normaliai vystytis ir susidaryti sporoms. Rekomenduojama norma 0,5 l/ha Flexity® veikia iki 6 savaičių, priklausomai nuo ligos intensyvumo ir oro sąlygų. Veiksmingiausias Flexity®, kai naudojamas profilaktiškai arba tik pasirodžius pirmiesiems ligos požymiams.
 

Augalai Veikimas Norma l/h Panaudojimo laikas Pastabos
Žieminiai kviečiai Miltligė
Stiebalūžė
0,5 l/ha Bamblėjimo pradžioje - žydėjimo viduryje (BBCH 30-65). Purškiama profilaktiškai ar tik pirmiesiems miltligės požymiams išryškėjus. Paskutinis purškimas iki derliaus nuėmimo - 35 dienos
Žieminiai ir vasariniai miežiai, vasariniai kviečiai Miltligė 0,5 l/ha Bamblėjimo pradžioje - žydėjimo viduryje (BBCH 30-65). Purškiama profilaktiškai ar tik pirmiesiems miltligės požymiams išryškėjus.
Plintant miltligei Flexity naudokite mišiniuose su Corbel®1 (0,25 l/ha Flexity + 0,25 l/ha Corbel®1) arba kitais fungicidais, veiksmingais nuo miltligės.
Paskutinis purškimas iki derliaus nuėmimo - 35 dienos

 
Vandens kiekis

Rekomenduojamas vandens kiekis: 200 - 300 l/ha

 

Didžiausias purškimų skaičius - 1.

REGIONINIAI ATSTOVAI


Dėl grūdų supirkimo klausimų Kretingos, Plungės rajonuose papildomai galite kreiptis telefono numeriu: +370 665 84167

Dėl gyvulininkystės produktų kreipkitės kontaktiniais tel. numeriais: +370 699 90119 arba +370 669 75038