Fungicidas Pictor® Active

Gamintojas: BASF
Kilmės šalis: -

Pictor® Active - sisteminio veikimo fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaugai nuo baltojo (sklerotinio) puvinio (Sclerotinia sclerotiorum) ir juodosios dėmėtligės (Alternaria brassicae).
Veikliosios medžiagos: boskalidas 150 g/l (13.1 %), piraklostrobinas 250 g/l (21.9%)

Produkto forma: koncentruota suspensija (SC)

FUNGICIDAS PICTOR® ACTIVE


Sisteminio veikimo fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaugai nuo baltojo (sklerotinio) puvinio (Sclerotinia sclerotiorum) ir juodosios dėmėtligės (Alternaria brassicae).

Veikimo būdas


Pictor Active yra sisteminis fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaugai nuo grybinių ligų. Pictor Active sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų: boskalido ir piraklostrobino.
Boskalidas priklauso sukcinatų dehidrogenazės inhibitorių (SDHI) grupei. Boskalidas blokuoja patogeninių grybų augimą, sustabdydamas energetinių resursų gamybą ir taip neleisdamas vykti kitų svarbių ląstelių dalių cheminei sistezei. Boskalidas augale juda akropetaliai (iš apačios į viršų) bei translaminariai, t. y. prasiskverbia iš vienos lapo pusės į kitą. Dėl šių savybių apsaugomos net ir neapipurkštos augalo dalys.
 
Piraklostrobinas yra strobilurinų grupės veiklioji medžiaga, turinti apsauginį ir gydomąjį veikimą. Biocheminis strobilurinų veikimo būdas yra mitochondrinio kvėpavimo slopinimas. Taip užkertamas kelias grybų sporų dygimui, micelio augimui ir visam infekcijos vystymuisi. Piraklostrobinas turi sisteminį ir translaminarinį veikimą. Veiklioji medžiaga gali prasiskverbti į lapų paviršių, ir taip slopinti grybo augimą augalų audiniuose.

Augalai Veikimas Norma l/h Panaudojimo laikas Panaudojimo laikas
Žieminiai ir vasariniai rapsai Baltojo (sklerotinio) puvinio (Sclerotinia sclerotiorum)
Juodosios dėmėtligės (Alternaria brassicae)
0,6 l/ha.
1,0 l/ha.
(BBCH 60-69) Kai sąlygos ligoms plisti nėra labai palankios, naudokite mažesnę rekomenduojamą normą.
Purkšti galima ir du kartus (pvz.: 2 x 0,5 l/ha), 14-21 dienos intervalu, tačiau bendra naudojama norma neturi viršyti 1,0 l/ha.

REGIONINIAI ATSTOVAI


Dėl grūdų supirkimo klausimų Kretingos, Plungės rajonuose papildomai galite kreiptis telefono numeriu: +370 665 84167

Dėl gyvulininkystės produktų kreipkitės kontaktiniais tel. numeriais: +370 699 90119 arba +370 669 75038