Paviršiaus aktyvioji medžiaga purškimo dreifo sumažinimui Targetum

Gamintojas: Nando
Kilmės šalis: -

Targetum - joninių ir nejoninių paviršiaus aktyvių medžiagų mišinys, skirtas naudoti kaip priedas darbiniams tirpalams ruošti su augalų apsaugos priemonėmis ir mikroelementinėmis trąšomis.

Veiklioji medžiaga: joninių ir nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų mišinys.

PAVIRŠIAUS AKTYVIOJI MEDŽIAGA PURŠKIMO DREIFO SUMAŽINIMUI TARGETUM

Targetum - joninių ir nejoninių paviršiaus aktyvių medžiagų mišinys, skirtas naudoti kaip priedas darbiniams tirpalams ruošti su augalų apsaugos priemonėmis ir mikroelementinėmis trąšomis.

 

Targetum gali sumažinti purškimo metu susidarančių smulkių dalelių skaičių, dėl to ženkliai sumažinamas purškimo dreifas. Naudojant produktą padidėja purškimo tikslumas ir sumažinama gretimų kultūrų pažeidimo ir vandens telkinių užterštumo rizika. Targetum pasižymi unikaliomis purškiamo tirpalo lašelių dydžio, klampumo, formos ir vandens paviršiaus įtempties savybėmis, kurios leidžia padidinti purškiamų dalelių dydį, neturint neigiamo poveikio darbiniam tirpalui.

 

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

 

Veikimo būdas

 

Targetum gali sumažinti purškimo metu susidarančių smulkių dalelių skaičių, dėl to ženkliai sumažinamas purškimo dreifas. Naudojant produktą padidėja purškimo tikslumas ir sumažinama gretimų kultūrų pažeidimo ir vandens telkinių užterštumo rizika. Mišiniai su produktu tolygiai padengia purškiamą lauką, išvengiama persidengimų ir sumažinami naudojamų pesticidų nuostoliai.

 

Naudojimo normos

 

Rekomenduojama tirpalo koncentracija darbiniam tirpalui 0,1%.100 l darbinio tirpalo naudojama 100 ml Targetum produkto.Targetum galima maišyti su visais registruotais pesticidais ir mikroelementinėmis trąšomis. Pastaba. Prieš ruošiant mišinį būtina atidžiai perskaityti pesticidų etiketę ir įsitikinti ar nėra apribojimų naudojant priedus.

 

Tirpalo ruošimas ir laikymas

 

Paruošti ¾ darbinio tirpalo su pesticidais ar mikroelementinėmis trąšomis. Targetum ir likusį reikiamą vandens kiekį supilti pasku-tinį, nuolat vidutiniškai maišant. Optimalus efektas gaunamas kai tirpalo pH 5–8. Mišinį išpurkšti per 24 valandas po sumaišymo. Produktą laikyti originalioje pakuotėje, gerai vėdinamoje patalpoje, ne žemesnėje nei –5°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, atskirai nuo maisto, gėrimo ir gyvulių pašaro, toli nuo elektros ir šilumos šaltinių.

REGIONINIAI ATSTOVAI


Dėl grūdų supirkimo klausimų Kretingos, Plungės rajonuose papildomai galite kreiptis telefono numeriu: +370 665 84167

Dėl gyvulininkystės produktų kreipkitės kontaktiniais tel. numeriais: +370 699 90119 arba +370 669 75038