POWEROIL®

AUGALINIS ALIEJUS


Gamintojas: Schirm GmbH Standort Schönebeck
Pakuotė: 5 l

 

 

POWEROIL® - aliejus, pagerinantis herbicidų prasiskverbimą.

 

Veiklioji medžiaga: augalinis aliejus.

 

VEIKIMO BŪDAS

POWEROIL®pagerina herbicidų prasiskverbimą į augalų dalis, kurios yra virš dirvos paviršiaus.


Gamintojas: Schirm GmbH Standort Schönebeck

Geschwister-Scholl-Strasse 127

D-39218  SCHONEBECK

Vokietija

 

Atstovas Lietuvoje: tel.: 8 52 108622.


Cukriniai runkeliai

POWEROIL® pagerina herbicidų veikimą, kurie naudojami mažų normų technologijose. Norma: 0.5-1.0 l/ha.TIRPALO PARUOŠIMAS

Prieš naudojimą suplakite ¾ purkštuvo rezervuaro užpildykite švariu vandeniu ir įjunkite maišyklę. Įpilkite reikiamą kiekį herbicido, po to reikiamą kiekį POWEROIL® ir baikite pilti vandenį. Tirpalas turi būti sunaudotas tuoj pat po paruošimo.


SANDĖLIAVIMAS

Produktą  saugokite  originalioje  pakuotėje  sandariai uždarytą. Laikykite sausoje, nuo šalčio apsaugotoje, pesticidų sandėliavimui skirtoje patalpoje. Saugokite atokiau nuo saulės spindulių. Saugojimo  temperatūra:  nuo  +5  iki  +  35°C.


TAROS NUKENKSMINIMAS IR LIKUČIŲ SUNAUDOJIMAS

Nenaudokite   taros   kitiems   tikslams.   Kruopščiai praskalaukite 3 kartus, supilkite išplovas į purkštuvo

rezervuarą ir išpurkškite ant dirbamos žemės. Produkto arba tirpalo likučių negalima išpilti, nes jie žalingi  gamtai.  Tuščią  išplautą  tarą  sunaikinkite  laikantis nustatytų reikalavimų.

 

DĖMESIO!

Pateiktos produkto savybės ir naudojimo instrukcija sudaryta  vadovaujantis  moksliniais  tyrimais  bei gamybine  patirtimi.  Produkcija  atitinka  kokybės reikalavimus.  Kadangi  negalia  numatyti  produkto

saugojimo  bei  transportavimo  sąlygų,  naudojimo būdo, auginimo technologijų, normų ir kt., o šios sąlygos gali įtakoti produkto veikimą bei galimą poveikį augalams,  mes  negalime  prisiimti  atsakomybės  dėl produkto efektyvumo ar atsiradusios žalos jį panaudojus. Jei kyla abejonių ar neaiškumų apie produkto tinkamumą   naujoms   ir/ar   neįprastoms   auginimo technologijoms,  veislėms  ir  kt.,  rekomenduojame  iš pradžių susisiekti su pardavėju ir vadovautis jo rekomendacijomis  dėl  šio  produkto  purškimo suderinamumo su kitais produktais.