Javų nuėmimo kombainas Acros 595

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas Rostselmash Acros 595 PLUS - tai kombainas, skirtas vidutinio dydžio ūkiams. Kombainas pasižymi universalumu ir paprastu sistemų valdymu. Klasikinis kūlimo mechanizmas, kurį sudaro didžiausias savo klasėje kūlimo būgnas, leidžia pasiekti gerų kokybės rezultatų. Šis kombainas - tai idealus balansas tarp mažų energijos sąnaudų ir aukšto našumo.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 337 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS ACROS 595


Pjaunamoji Power Stream
Pjaunamosios Power Stream konstrukcija užtikrina optimalų masės tiekimą ir nuostolių sumažėjimą dėl išbarstymo. Tai garantuoja našumo padidėjimą, nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

 

Nuožulnioji kamera su būgnų-greitintuvu
Nuožulniojoje kameroje naudojamas išskirtinis sprendimas - transporterio gale sumontuotas būgnas-greitintuvas. Dabar, į kūlimo būgną tiekiama javų masė ne tik išlyginama, bet ir padidinamas jos greitis. Taip buvo sumažintos kūlimo sistemai tenkančios dinaminės apkrovos, padidėja jos pralaidumas.

 

Didžiausias rinkoje kūlimo būgnas
Kombaino VECTOR 425 turi didžiausią rinkoje kūlimo būgną, kurio skersmuo yra net 800 mm. Išskirtinis dviejų sekcijų pobūgnis, turintis didelį gaubimo kampą, užtikrina 1,38 m2 pobūgnio plotą. Taip pasiekiamas iki 95 % grūdų atskyrimas ir iki minimumo sumažinama grūdų sužalojimo rizika.


Šiaudų kratikliai, turintys didesnį plotą ir optimizuotą klavišų paviršių
Kad padidėtų našumas, buvo padidintas klavišų ilgis (+120mm) ir pakeistas klavišų paviršius. Modernizuoti plyšiai klavišų paviršiuje išdėstyti ne skersai masės judėjimo krypčiai, o išilgai ir turi laiptelių formą, dėl ko pagerėja grūdų pralaidumas. Kaip rodo bandymų rezultatai, naujos konstrukcijos šiaudų kratikliai užtikrina intensyvesnį grūdų atskyrimo procesą, ypatingai esant didesniai drėgmei.

Pagerintas 2-jų pakopų valymas
Nauja valomo sistema yra dviejų pakopų, turint kratomąją lentą su dviem prapūtimo lygiais. Tai leidžia, nedidinat sietų ilgio, pasiekti geresnių rezultatų. Bendras sietų plotas žymiai padidėjo: 5,2 m2 vietoje 4,74 m2. Sumontuotas naujas dviejų sekcijų ventiliatorius – oras imamas ne tik pro galus, bet ir viduryje. Ventiliatorius sukuria pastovų ir galingą oro srautą, nepriklausantį nuo sieto apkrovos pasikeitimų. Sietų reguliavimas atliekamas neišlipant iš kabinos.

 

Nuo drėgmės apsaugotas bunkeris
Jei pradėjo lyti ir šalia nėra transporto priemonės, į kurią būtų galima išpilti grūdus, ACROS 595 Plus operatorius gali neskubėti. Visi, bunkeryje esantys grūdai, bus patikimai uždengti specialia uždanga. Be to, naudojant tokią įrangą, nepriklausomai nuo vėjo greičio ir krypties, iš bunkerio nebus išpūstos smulkios kultūrų sėklos. Grūdų iškrovimui kombaine sumontuotas pentuotas iškrovimo ir horizantalios sraigių atskiro ir nuoseklaus įjungimo įrenginys Smart Launch, kuris suteikia šiuos privalumus: a.) Sumažėja iškrovimo įrenginio lūžimo pavojus dėl iškrovimo įjungimo metu atsirandančių perkrovų. Ši savybė ypatingai svarbi derlių nuimant didesnio drėgnumo sąlygomis; b.) Išvengiama grūdų išbastymo iškrovimo sraigės užlenkimo metu. Iškrovimo sraigėje niekada nelieka grūdų; c.) Iškrovimas lengvai atliekamas etapais.

 

Kabina Comfort Cab II su informavimo sistema Adviser III
Kombaine Acros 595 Plus sumontuota kabina Comfort Cab.  Būdami joje Jūs suprasite, kokia patogi gali būti darbo vieta. Jūs mėgausitės komfortu, kuris iš tikrūjų padeda dirbti efektyviai, patiriant mažesnę įtampą ir mažiau pavargstant. Pranešimus balsu pateikianti informavimo sistema Adviser III nuolat stebi kūlimo procesą ir kombaino mechanizmų darbą. Tai leidžia kontroliuoti technologinio proceso stabilumą ir išvengti agregatų gedimų.

 

337 AG galios variklis Cummins

ACROS 595 Plus yra sumontuotas 8,9 l darbinio tūrio, 337 AG (248 kW prie 2100 aps./min) galios ir turbokompresorių turintis dyzelinis variklis Cummins QSL9 (Stage IV). Sukimo momento amplitudė siekia 25%. Galingas, bet kompaktiškas variklis užtikrina labai mažas degalų sąnaudas.

Naujas smultintuvas-skleistuvas
Kombaine ACROS 595 Plus sumontuotas smulkintuvas-skleistuvas žymiai skiriasi nuo kitų modelių. Rėžimo „smulkinimas – pradalgė“ perstatoma sklendė perkelta ant smulkintuvo galinės sienelės ir, klojant į pradalges, šiaudų masė nukreipiama ne prieš kombaino važiavimo kryptimi, o kombaino važiavimo kryptimi, pro angą gaubte. Tokia technologinė schema yra priimtinesnė, kadangi kombainą sustabdžius, kai yra nustatytas rėžimas „klojimas į pradalgę“, po smulkintuvu nesikaupia šiaudų masė. Už valymo yra sumontuotas pelų skleistuvas. Skleistuvo rotorių sukimosi dažnį galima reguliuoti tiek iš kabinos, tiek ir iš išorės, srauto reguliavimo vožtuvo pagalba. Jei skleistuvas nenaudojamas, jis gali būti greitai ir patogiai nuimtas, o hidraulinė sistema atjungta. Pelų paskleidimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, taikant be arimines ar minimalaus įdirbimo technologijas.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI

TECHNIKOS PARDAVIMAI


VLADAS VILKELIS

+37061444546
Zarasai, Molėtai, Ignalina, Širvintos, Švenčionys, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai

Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Utena, Ukmergė

JUSTAS MULOKAS

+37069594852
Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Kaišiadorys, Panevėžys, Radviliškis

LUKAS KERZA

+37061558384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalvarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai

TADAS BARAUSKAS

+37068213443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas, Kelmė, Raseiniai

TOMAS ALEKSĖJEVAS

+37066105424
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Telšiai

AIRIDAS PRANSKAITIS

+37063319218
Akmenė, Šiauliai, Joniškis, Pakruojis, Pasvalys

SERVISAS


AURIMAS VASILIAUSKAS

+37062083709
Serviso vadovas

AURELIJUS ŽVIRZDINAS

+37061984979
Kuršėnų padalinys

ŠARŪNAS GRIGAS

+37066366665
Babtų padalinys

ATSARGINĖS DALYS


VIDAS POVILIONIS

+37061486915
Kuršėnų padalinys

ANDRIUS ŽUKAUSKAS

+37061840413
Babtų padalinys