Javų nuėmimo kombainas Nova 330

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas Rostselmash Nova 330 - bet kuriuo nedidelio ūkio kombainas, kurį jau išbandė Lenkijos, Vokietijos, Bulgarijos, Rusijos, Kazachstano ir kitų šalių ūkininkai. Galingas, kompaktiškas ir ekonomiškas kombainas leidžia pasiekti gerus darbo rezultatus. Prieinama kaina už aukšto lygio kokybę. Dėka privalumų ir konstrukcinių sprendimų, kurie yra naudojami, kombainas NOVA tampa nauju lyderiu ekonominių kombainių segmente.

 

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 175 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS NOVA 330

 

Pjaunamoji Power Stream

Pjaunamosios Power Stream konstrukcija užtikrina optimalų masės tiekimą ir nuostolių sumažėjimą dėl išbarstymo. Tai garantuoja našumo padidėjimą, nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

 

Nuožulnioji kamera

Konvejerio tipo nuožulnioji kamera masę kūlimo būgnui tiekia greitai ir tolygiai. Įrengtos tikrinimo angos leidžia patikrinti būklę ir palengvina aptarnavimą. Prieš kūlimo būgną sumontuota akmenų gaudyklė apsaugo nuo akmenų patekimo į kūlimo zoną. Hidraulinio reverso funkcija padeda dirbant sudėtingomis sąlygomis.

 

Išskirtinė kūlimo/separavimo sistema

Išskirtinis dviejų sekcijų pobūgnis, turintis didelį gaubimo kampą užtikrina 0,93 m2 pobūgnio plotą, kurio neturi joks kitas trečios klasės kombainas.

 

Efektyvūs, 4-ių sekcijų šiaudų kratikliai ir optimalus sekcijų ilgis
Efektyvūs, 4-ių sekcijų šiaudų kratikliai ir optimalus sekcijų ilgis užtikrina kruopštų kiekvieno grūdo atskyrimą. Sekcijų švytavimo amplitudė parinkta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus grūdų atskyrimo iš iškultos masės lygis. Visa tai užtikrina didelį kombaino našumą.

 

Efektyvi valymo sistema
Iškultos masės valymui naudojama dviejų sietų valymo sistema. Didelis kritimo aukštis ir pirštiniai kratomosios lentos ardeliai žymiai padidina valymo našumą. Bendras sietų plotas yra 3,59 m2. Tai yra didžiausias plotas šios klasės kombainuose. Valymo sistemoje sumontuotas 6-ių menčių ventiliatorius. Ventiliatoriaus greitis reguliuojamas iš kabinos.

 

Didelis, 4900 l grūdų bunkeris
Grūdų bunkerio talpa yra pati optimaliausia šios klasės kombainams. Didelio greičio iškrovimo įrenginys leidžia grūdus iškrauti greičiau nei per 2 minutes. Bunkeryje sumontuotos reguliuojamos sklendės leidžia reguliuoti iškrovimo greitį atsižvelgiant į grūdų tipą ir drėgmės kiekį. Iškrovimo aukštis yra 4 m. Tai leidžia grūdus iškrauti į bet kokią transporto priemonę. Hidraulinis sraigės valdymas gali būti įjungtas iš kabinos.

 

Comfort Cab su Adviser II informacine sistema
NOVA kombainuose yra sumontuota Comfort Cab kabina. Oro kondicionierius ir šildymo sistema yra įtraukta į standartinę kombaino komplektaciją. Naudodami šiuos įrenginius galėsite mėgautis komfortu, kuris iš tikrųjų leidžia dirbti efektyviai, patiriant mažesnį stresą ir nuovargį iki pat darbo dienos pabaigos. Adviser II informavimo balsu sistema nuolat stebi kūlimo procesą ir kombaino mechanizmų veikimą, o taip pat leidžia stebėti proceso stabilumą ir išvengti mazgų gedimų.


Didelės galios ir ekonomiškas Cummins variklis
Šiame kombaine yra sumontuotas modernus turbo kompresorinis dyzelinis variklis Cummins (Stage IV), kurio galia 175 AG (129 kW prie 2 200 aps./min). Sukimo momento padidėjimas - iki 20%. Variklio valdymo sistema pilnai kontroliuoja jo darbą ir tiekia tikslų degalų kiekį, kuris yra būtinas prie esamos apkrovos. Tai užtikrina minimalias degalų sąnaudas.

Patikimas smulkintuvas/skleistuvas
Atsižvelgiant į planuojamą šiaudų panaudojimą, šiaudai gali būti susmulkinti ir paskleisti arba pakloti į pradalges. Tradicinė kombaino NOVA kūlimo ir separavimo sistema beveik nepažeidžia šiaudų. Smulkintuvo veleno pavara gali būti išjungta per kelias sekundes.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI

TECHNIKOS PARDAVIMAI


VLADAS VILKELIS

+37061444546
Zarasai, Molėtai, Ignalina, Širvintos, Švenčionys, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai

Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Utena, Ukmergė

JUSTAS MULOKAS

+37069594852
Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Kaišiadorys, Panevėžys, Radviliškis

LUKAS KERZA

+37061558384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalvarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai

TADAS BARAUSKAS

+37068213443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas, Kelmė, Raseiniai

TOMAS ALEKSĖJEVAS

+37066105424
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Telšiai

AIRIDAS PRANSKAITIS

+37063319218
Akmenė, Šiauliai, Joniškis, Pakruojis, Pasvalys

SERVISAS


AURIMAS VASILIAUSKAS

+37062083709
Serviso vadovas

AURELIJUS ŽVIRZDINAS

+37061984979
Kuršėnų padalinys

ŠARŪNAS GRIGAS

+37066366665
Babtų padalinys

ATSARGINĖS DALYS


VIDAS POVILIONIS

+37061486915
Kuršėnų padalinys

ANDRIUS ŽUKAUSKAS

+37061840413
Babtų padalinys