Javų nuėmimo kombainas RSM 161

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas Rostselmash RSM 161 - tai didelio našumo kombainas, sukurtas naudojant pažangiausius technologinius sprendimus ir per sezoną galintis dirbti didžiausiuose laukuose. Kombainas sukurtas remiantis sudėtingų sąlygų aktualumu žemės ūkyje. Kuo sunkesnis darbas - tuo geriau kombainas parodys savo potencialą.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 355 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS RSM 161

 

Pjaunamoji Power Stream
Pjaunamosios Power Stream konstrukcija užtikrina optimalų masės tiekimą ir nuostolių sumažėjimą dėl išbarstymo. Tai garantuoja našumo padidėjimą, nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

 

Didelio pralaidumo nuožiulnioji kamera
Naujos kartos nuožulnioji kamera su ties išėjimu sumontuotu greitinančiuoju būgnu turi akmenų gaudyklę, bendrą hidraulinę jungtį. Reguliuojamas tvitinimo kampas skirtas padidinti našumą ir darbo patogumą. Nuimant bet kokias kultūras, nereikia atlikti jokių pakeitimų. Greitas ir nesunkus pjaunamųjų prijungimas (iki 4 500 kg svorio pjaunamosios).

 

Kūlimo sistema TETRA Processor
Kūlimo sistema TETRA Processor turi lankstų pobūgnį su automatiniu elektroniniu tarpų reguliavimu visame ilgyje. Didelis, 3,3 m2 kūlimo ir 6,1 m2 separacijos, plotas (bendras - 9,4 m2) užtikrina intensyvų separacijos procesą ir tuo pat metu minimalų grūdų ir šiaudų sužalojimą, net ir pačiomis sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Kūlimo sistemoje TETRA Processor 800 mm būgnas užtikrina stabilų ir saugų kūlimą be nuostolių. 750 mm skersmens separatorius užtikrina javų masės judėjimą sklandžia trajektorija. Įrenginio plotis yra 1 650 mm. Tai leidžia pasiekti iki 45 t/h kombaino našumą.

Didelį seperacijos plotą turintys šiaudų kratikliai
Efektyvūs, 6-ių klavišų, 9,4 m2 bendro ploto šiaudų kratikliai ir atskiras perkūlimo įrenginys pasirūpins, kad derlius būtų nuimtas patiriant mažiausius nuostolius. Klavišų švytavimo amplitudė parinkta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus grūdų separacijos iš šiaudų masės lygis.

 

Efektyvi valymo sistema OptiFlow
Grūdų masės išvalymui naudojama 2-jų pakopų valymo sistema OptiFlow, turinti 7,1 m² sietus su patentuota pakabos sistema. Galingas, optimizuotas oro srautas, didelis kritimo aukštis ir ant kratomosios lentos esantys pirštiniai ardeliai žymiai pagerina valymo procesą. Viršutiniame siete naudojama „bangos formos“ sieto technologija – sietų žvynai yra skirtingo ilgio. Šis, patentuotas sprendimas, užtikrina vienodesnį oro srauto pasiskirstymą ir apsaugo nuo ilgus akuotus turinčių varpų užstrigimo sietuose. Valymo sistemoje naudojamas dviejų srautų, šešių menčių turbininis ventiliatorius su elektroniniu sietų valdymu.

 

Talpus bunkeris
Talpus bunkeris su patobulinta iškrovimo schema (iškrovimo aukštis 5,1 m), leidžiančia iškrauti į aukštesnes kaip 4 metrų bortus turinčias transporto priemones. Bunkeryje yra sumontuoti hidrauliniai pulsatoriai, kurie padeda išvengti grūdų užsilaikymo. Būnkerio tūris - 10 500 litrų - leidžia padidinti darbo efektyvumą, sumažinant iškrovimo ciklų skaičių. Iškrovimo greitis siekia 115 l/s, pilnas bunkeris iškraunamas per 2 minutes.

 

Kabina Luxury Cab su informacine sistema Adviser III
Kombainas RMS 161 turi naują kabiną LuxuryCab. Būdami joje, Jūs suprasite, kokia patogi gali būti darbo vieta. Jūs jausitės komfortiškai, o tai padeda dirbti efektyviai, patirti mažiau įtampos ir nuovargio. Informacinė, perspėjamus balsu pateikianti sistema Adviser III, nuolat stebi kūlimo procesą ir kombaino mechanizmą darbą. Tai leidžia kontroliuoti techninio proceso stabilumą ir išvengti agregatų gedimų.

 

Galingas ir ekonomiškas variklis
RSM 161 sumontuotas galingas ir ekonomiškas, 6 cilindrus turintis, 355 AG (264 kW) galios variklis Cummins QSL 9, atitinkantis Stage IVF emisijos reikalavimus. Didelė sukimo momento atsarga (25%), paprasta konstrukcija, mažos aptarnavimo sąnaudos ir didelis ekonomiškumas.

Smulkintuvas-skleistuvas
Dviejų greičių smulkintuvas-skleistuvas užtikrina geresnį šiaudų tiekimą. Įjungiamas iš kabinos, gali efektyviai dirbti su javais ir kaupiamosiomis kultūromis. Didelis peilių ir priešpeilių skaičius garantuoja kokybišką smulkinimą.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI

TECHNIKOS PARDAVIMAI


VLADAS VILKELIS

+37061444546
Zarasai, Molėtai, Ignalina, Širvintos, Švenčionys, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai

Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Utena, Ukmergė

JUSTAS MULOKAS

+37069594852
Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Kaišiadorys

EGIDIJUS ČERNYS

+37069642264
Panevėžys, Radviliškis

LUKAS KERZA

+37061558384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalvarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai

TADAS BARAUSKAS

+37068213443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas, Kelmė, Raseiniai

TOMAS ALEKSĖJEVAS

+37066105424
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Telšiai

AIRIDAS PRANSKAITIS

+37063319218
Akmenė, Šiauliai, Joniškis, Pakruojis, Pasvalys

SERVISAS


AURIMAS VASILIAUSKAS

+37062083709
Serviso vadovas

AURELIJUS ŽVIRZDINAS

+37061984979
Kuršėnų padalinys

ŠARŪNAS GRIGAS

+37066366665
Babtų padalinys

ATSARGINĖS DALYS


VIDAS POVILIONIS

+37061486915
Kuršėnų padalinys

ANDRIUS ŽUKAUSKAS

+37061840413
Babtų padalinys