Javų nuėmimo kombainas RSM 161

Gamintojas: ROSTSELMASH

Šis naujasis „RSM 161“ skirtas tradicinėms žemės ūkio kultūroms – grūdinėms, ankštinėms, aliejinėms. Drauge su kombainu komplektuojamos naujos kartos universalios pjaunamosios, kurios yra 6, 7, 9 metrų. Pačiomis nepalankiausiomis gamtos sąlygomis kombainas per sezoną gali nukulti 700 ha javų.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 360 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS RSM 161

Šis naujasis „RSM 161“ skirtas tradicinėms žemės ūkio kultūroms – grūdinėms, ankštinėms, aliejinėms. Drauge su kombainu komplektuojamos naujos kartos universalios pjaunamosios, kurios yra 6, 7, 9 metrų. Pačiomis nepalankiausiomis gamtos sąlygomis kombainas per sezoną gali nukulti 700 ha javų. Per valandą prikuliama 45 t grūdų. Pagal laukuose atliktus testavimus, vakarietiškus analogus „RSM 161“ darbo našumu pralenkia 15-20 proc Kombaino operatoriaus darbo vieta atitinka premium segmentą. Tai kabina „Luxury Cab“, 30 proc. erdvesnė už serijiniuose kombainuose montuojamą „Comfort Cab“. Kabina turi panoraminius stiklus, valytuvus su purkštuvais, elektra valdomus veidrodėlius, komfortiškus krėslus operatoriui ir jo padėjėjui. Kombaino „RSM 161“ kabinoje įrengta klimato kontrolė, operatoriaus patogumui yra dėžutės ir nišos drabužiams, maistui – šaldytuvas. Mašina aprūpinta naujausios kartos informacine ir valdymo sistema „Adviser III“, spalvoto liečiamo monitoriaus ekrane lengvai galima pasirinkti reikalingas meniu funkcijas ir kombaino darbo prametrus, papildomai galima įmontuoti automatinę vairavimo sistemą ir automatinę lauko derlingumo nustatymo sistemą. Kaip teigia specialistai, mašina „draugiška“ dirbti ir ją prižiūrėti.

Galingas ir ekonomiškas, 360 AG galios variklis CUMMINS
RSM 161 sumontuotas galingas ir ekonomiškas, 6 eile išdėstytus cilindrus turintis, 360 AG galios variklis Cummins QSL8.9, atitinkantis Etapo IVF emisijos reikalavimus. Didelė sukimo momento atsarga (25%), paprasta konstrukcija,- mažos aptarnavimo sąnaudos ir didelis ekonomiškumas.

Didelio pralaidumo nuožulnioji kamera
Naujos kartos nuožulnioji kamera su ties išėjimu sumontuotu greitinančiuoju būgnu turi akmenų gaudyklę, bendrą hidraulinę jungtį, Reguliuojamas atakos kampas skirtas padidinti našumą ir darbo patogumą, Nuimant bet kurias kultūras, nereikia atlikti jokių pakeitimų. Greitas pjaunamųjų prijungimas (iki 4500 kg svorio pjaunamosios).

Didelį seperacijos plotą turintys šiaudų kratikliai
Efektyvus , 6-ių klavišų, 9,4m2 bendro ploto šiaudų kratikliai ir atskiras perkūlimo įrenginys pasirūpins, kad derlius būtų nuimtas patiriant mažiausius nuostolius. Klavišų švytavimo amplitudė parinkta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus grūdų seperacijos ir šiaudų masės lygis.

Kabina Luxury Cab su informacine sistema Adviser III
Kombainas RMS 161 turi naują kabiną LuxuryCab. Būdami joje, Jūs suprasite, kokia patogi gali būti darbo vieta. Jūs būsite patenkintas komfortu, kuris ištikrūjų padeda dirbti efektyviai, patiriant mažiau įtampos ir nuovargio. Informacinė, perspėjamus balsu sistema Adviser III, nuolat stebi kūlimo procesą ir kombaino mechanizmą darbą. Tai leidžia kontroliuoti techninio proceso stabilumą ir išvengti agregatų gedimų.

Pjaunamoji Power Stream
Dėl nuostolių sumažėjimo ir javų masės optimalaus tiekimo, Power Stream garantuoja našumo padidėjimą. Šią pjaunamąją naudojant kartu su originaliu pjovimo aparatu (aparato pavara su planetiniu reduktoriumi), sumažėja grūdų nuostoliai dėl išbarstymo ir, nepriklausomai nuo darbo sąlygų, garantuojamas patikimas, tolygus javų masės tiekimas. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

Efektyvi valymo sistema OptiFlow
Grūdų masės išvalymui naudojama 2-jų pakopų valymo sistema OptiFlow, turinti 7,1 m² sietus su patentuota pakabos sistema. Galingas, optimizuotas oro srautas, didelis kritimo aukštis ir ant kratomosios lentos esantys pirštiniai ardeliai žymiai pagerina valymo procesą. Viršutiniame siete naudojama „bangos formos“ sieto technologija – sietų žvynai yra skirtingo ilgio. Šis, patentuotas sprendimas, užtikrina vienodesnį oro srauto paskirstymą ir apsaugo nuo ilgus akuotus turinčių varpų
užstrigimo sietuose. Valymo sistemoje naudojamas dviejų srautų, šešių menčių turbininis ventiliatorius su elektroniniu žaliuzių valdymu. Ventiliatoriaus sukimosi greitis reguliuojamas iš kabinos. Nustatytas sukimosi greitis rodomas valdymo pulte. Patogus sietų ir sudedamųjų dalių valymas, sietų nustatymus operatorius pakeičia greitai, neišlipdamas iš kabinos.

Greitas iškrovimas
Talpus bunkeris su pagerinta iškrovimo schema, leidžiančia iškrauti į aukštesnius kaip 4 metrai bortus turintį transportą, su vibratoriais ir elektros pavara iš kabinos reguliuojamu iškrovimo greičiu. Švarūs grūdai patenka į 10 500 litrų tūrio bunkerį. Toks tūris leidžia padidinti darbo efektyvumą dėl sumažėjusio iškrovimo ciklų skaičiaus. Iškrovimo greitis siekia 115 l/s, pilnas bunkeris iškraunamas per 2 minutes. Dirbant su iki 12 metrų pločio pjaunamosiomis, grūdus galima lengvai iškrauti į bet kokius sunkvežimius ir priekabas, o nuimant ryžius – iškrovimą vykdyti neišvažiuojant iš lauko. Iškrovimo metu, kad būtų taupomi degalai, kūlimo sistemos pavarą galima išjungti.

Kūlimo sistema TETRA Processor
Įrenginys Tetra Processor turi lankstų pobūgnį su automatiniu elektroniniu tarpų reguliavimu visame ilgyje. Didelis, 3,3 m² kūlimo ir 6,1 m² separacijos, plotas (bendras – 9,4 m²) užtikrina intensyvų separacijos procesą ir tuo pat metu minimalų grūdų ir šiaudų sužalojimą, net ir pačiomis sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Kūlimo sistemoje Tetra Processor du 800 mm skersmens būgnai, užtikrinantys stabilų ir švelnų kūlimą be nuostolių. 750 mm skersmens separatoriai užtikrina javų masės judėjimą sklandžia trajektorija. Įrenginio plotis yra 1 650 mm. Tai leidžia pasiekti iki 45 t/h kombaino našumą.

Smulkintuvas-skleistuvas
Dviejų greičių smulkintuvas-skleistuvas užtikrina geresnį šiaudų tiekimą. Įjungiamas iš kabinos, gali efektyviai dirbti su javais ir kaupiamosiomis kultūromis. Didelis peilių ir priešpeilių skaičius garantuoja kokybišką smulkinimą.Yra galimybė reguliuoti šiaudų paskleidimo plotį iš kabinos (papildoma komplektacija). Taip pat gali būti papildomai sumontuotas pelų skleistuvas (papildoma komplektacija).

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų rūda, Alytus, Varėna, Lazdijai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Prienai.

JURIJ IŠČIŠIN
jurij.iscisin@agrokoncernas.lt
+ 370 662 52489
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė,Kaunas, Kaišiadorys.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Šalčininkai, Trakai, Vilnius, Širvintos, Utena, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys, Molėtai, Elektrėnai.

ZIGMAS PRANCKUS
zigmas.pranckus@agrokoncernas.lt
+ 370 611 38803
Jurbarkas, Tauragė, Raseiniai, Šiauliai, Radviliškis, Kelmė, Pagėgiai.

OSVALDAS JANČAUSKAS
osvaldas.jancauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 687 55619
Plungė, Telšiai, Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Šilutė, Klaipėda, Kretinga, Skuodas.

TOMAS KONČIUS
tomas.koncius@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Kupiškis, Rokiškis, Joniškis, Pasvalys, Pakruojis, Biržai.