Javų nuėmimo kombainas Torum 770

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas Rostselmash Torum 770 - aukštos klasės kombainas, galintis dirbti bet kokiuose laukuose, įvairiose pasaulio vietose. Dėl savo unikalios rotorinės kombaino kūlimo sistemos, kuri užtikrina kokybę, didelį našumą ir mažus nuostolius, šis kombainas yra nepakeičiamas pagalbininkas dideliuose ūkiuose.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 520 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS TORUM 770

 

Pjaunamoji Power Stream
Pjaunamosios Power Stream konstrukcija užtikrina optimalų masės tiekimą ir nuostolių sumažėjimą dėl išbarstymo. Tai garantuoja našumo padidėjimą, nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

Didelio pralaidumo nuožiulnioji kamera
Naujos kartos, didelio pralaidumo nuožulnioji kamera su ties išėjimu sumontuotu greitinančiuoju būgnu turi akmenų gaudyklę, bendrą hidraulinę jungtį. Reguliuojamas tvitinimo kampas skirtas padidinti našumą ir darbo patogumą. Nuimant bet kokias kultūras, nereikia atlikti jokių pakeitimų. Greitas ir nesunkus pjaunamųjų prijungimas (iki 4 500 kg svorio pjaunamosios).

Išskirtinė 3-jų taškų kūlimo sistema
Pobūgnis turi tris kūlimo sekcijas. Tai leidžia darbinį tarpą nustatyti kiekvienai sekcijai. Kitaip nei kituose tradiciniuose rotoriniuose kūlimo aparatuose, rotoriui apsisukus vieną kartą, javų masės kūlimas vyksta tris kartus. Ant rotariaus, separavimo dalyje, sumontuotos sraigto tipo vijos. Dėl to TORUM, kitaip nei tradiciniai rotoriniai javų kombainai, šiaudus apdoroja labai švelniai.

Bepakopis rotoriaus sukimosi dažnio keitimas

Rotorius sukamas planetarinio variatoriaus su hidrauliniu valdymu pagalba – išskirtinio hidromechaninio įrenginio, apjungiančio abiejų tipų pavarų privalumus: tolygią ir tikslią sukimosi dažnio kontrolę, atsparumą didelėms apkrovoms ir patikimą transmisiją, kurioje nenaudojami diržai.

 

Besisukantis pobūgnis
Pobūgnio sukimasis užtikrina savaiminį pobūgnio išsivalymą, leidžia išvengti „mirties“ zonų tarpe, javų masės sustojimo ir rotoriaus užsikimšimo. Taip pat, kūlimo proceso metu, 8–10 % sumažėja energijos sąnaudos.

Maksimalus švarumas
Dviejų pakopų, 5,2 m² valymo sistema pritaikyta prie rotoriaus išskirtinių savybių. Ši sistema yra gerai subalansuota: kratomajai lentai ir apatiniam sietui judant į vieną pusę, tuo pat metu masyvi viršutinio sieto dalis juda į priešingą pusę. Galingas, hidraulinę pavarą turintis dviejų sekcijų ventiliatorius sukuria tolygų oro srautą pro ventiliatoriaus sietą ir padeda išvengti mirties zonų sietų centrinėje dalyje, kadangi oras įsiurbiamas ne tik pro galus, bet ir pro centrinę dalį. Tai garantuoja tikrai švarius grūdus.

 

Greičiau, aukščiau, geriau
Švarūs grūdai patenka į 12 300 litrų talpos bunkerį. Toks bunkerio tūris leidžia sumažinti iškrovimų skaičių ir taip padidinti darbo efektyvumą. Iškrovimo greitis yra 120 l/s – pilnas bunkeris iškraunamas per 2 minutes. Iškrovimo sraigės matmenys leidžia grūdus iškrauti į bet kurią transporto priemonę. Atverčiamas dangtis, užpildymo lygio jutikliai, hidraulika ir kitos savybės užtikrina didesnį patogumą ir padidina darbo našumą.

Kabina Comfort Cab su informacine sistema Adviser II
TORUM 770 sumontuota kabina Comfort Cab (I kartos), kuri buvo sukurta ilgam darbui laukuose. Dideli, panoraminiai stiklai užtikrina puikų pjaunamosios matomumą derliaus nuėmimo metu. Sedynė instruktoriui, šaldymo dėžė, oro kondicionierius ir skydelis nuo saulės padidina komfortą operatoriui. Informacinė, perspėjimus balsu pateikianti sistema Adviser III, kontroliuoja visus pagrindinius elementus, kad būtų užtikrintas kokybiškas darbas.

Galingas ir ekonomiškas, 520 AG galios variklis Cummins
TORUM 770 sumontuotas galingas ir ekonomiškas, 520 AG galios variklis Cummins X 12, atitinkantis Stage IVF emisijos reikalavimus. Didelė sukimo momento amplitudė (20 %), paprasta konstrukcija, mažos aptarnavimo sąnaudos ir didelis ekonomiškumas.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI

TECHNIKOS PARDAVIMAI


VLADAS VILKELIS

+37061444546
Zarasai, Molėtai, Ignalina, Širvintos, Švenčionys, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai

Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Utena, Ukmergė

JUSTAS MULOKAS

+37069594852
Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Kaišiadorys

EGIDIJUS ČERNYS

+37069642264
Panevėžys, Radviliškis

LUKAS KERZA

+37061558384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalvarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai

TADAS BARAUSKAS

+37068213443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas, Kelmė, Raseiniai

TOMAS ALEKSĖJEVAS

+37066105424
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Telšiai

AIRIDAS PRANSKAITIS

+37063319218
Akmenė, Šiauliai, Joniškis, Pakruojis, Pasvalys

SERVISAS


AURIMAS VASILIAUSKAS

+37062083709
Serviso vadovas

AURELIJUS ŽVIRZDINAS

+37061984979
Kuršėnų padalinys

ŠARŪNAS GRIGAS

+37066366665
Babtų padalinys

ATSARGINĖS DALYS


VIDAS POVILIONIS

+37061486915
Kuršėnų padalinys

ANDRIUS ŽUKAUSKAS

+37061840413
Babtų padalinys