Javų nuėmimo kombainas Torum 770

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas RMS 161 turi naują kabiną LuxuryCab. Būdami joje, Jūs suprasite, kokia patogi gali būti darbo vieta. Jūs būsite patenkintas komfortu, kuris ištikrūjų padeda dirbti efektyviai, patiriant mažiau įtampos ir nuovargio.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 506 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS TORUM 770

Kabina Luxury Cab su informacine sistema Adviser III
Kombainas RMS 161 turi naują kabiną LuxuryCab. Būdami joje, Jūs suprasite, kokia patogi gali būti darbo vieta. Jūs būsite patenkintas komfortu, kuris ištikrūjų padeda dirbti efektyviai, patiriant mažiau įtampos ir nuovargio. Informacinė, perspėjamus balsu sistema Adviser III, nuolat stebi kūlimo procesą ir kombaino mechanizmą darbą. Tai leidžia kontroliuoti techninio proceso stabilumą ir išvengti agregatų gedimų.

Naujas variklis
TORUM 770 yra sumontuotas šešis cilindrus vienoje eilėje turintis variklis Cummins QSG 12 (520 AG, Etapas IV). Variklis turi puikias eksploatacines savybes, o taip pat mažas degalų sąnaudas ir sukimo momento atsargą. Oro valymo sistemoje naudojamas besisukantis (sukamas hidrauliniu varikliu) įsiurbiamo oro tinklelis, kuris žymiai sumažina aptarnavimo išlaidas.

Išskirtinė 3-jų taškų kūlimo sistema
Pobūgnis turi tris kūlimo sekcijas. Tai leidžia darbinį tarpą nustatyti kiekvienai sekcijai. Kitaip nei kituose tradiciniuose rotoriniuose kūlimo aparatuose, rotoriui apsisukus vieną kartą, javų masės kūlimas vyksta tris kartus.

Bepakopis rotoriaus sukimosi dažnio keitimas

Rotorius sukamas planetinio variatoriaus su hidrauliniu valdymu pagalba – išskirtinio hidromechaninio įrenginio, apjungiančio abiejų tipų pavarų privalumus: tolygią ir tikslią sukimosi dažnio kontrolę, atsparumą didelėms apkrovoms ir patikimą transmisiją, kurioje nenaudojami diržai.Pelai ir šiaudai patenka tiesiai į smulkintuvą, iš kurio susmulkina masė tolygiai paskleidžiama lauke.

Maksimalus švarumas
Dviejų pakopų, 5,2 m² valymo sistema pritaikyta prie rotoriaus išskirtinių savybių. Ši sistema yra gerai subalansuota: kratomajai lentai ir apatiniam sietui judant į vieną pusę, tuo pat metu masyvi viršutinio sieto dalis juda į priešingą pusę. Galingas, hidraulinę pavarą turintis dviejų sekcijų ventiliatorius sukuria tolygų oro srautą pro ventiliatoriaus sietą ir padeda išvengti mirties zonų sietų centrinėje dalyje, kadangi oras įsiurbiamas ne tik pro galus, bet ir pro centrinę dalį. Tai garantuoja tikrai švarius grūdus.

Besisukantis pobūgnis
Pobūgnio sukimasis užtikrina savaiminį pobūgnio išsivalymą, leidžia išvengti „mirties“ zonų tarpe, javų masės sustojimo ir rotoriaus užsikimšimo. Taip pat, kūlimo proceso metu, 8–10 % sumažėja energijos sąnaudos.

Greičiau, aukščiau, geriau
Švarūs grūdai patenka į 12 000 litrų talpos bunkerį. Toks bunkerio tūris leidžia sumažinti iškrovimų skaičių ir taip padidinti darbo efektyvumą. Iškrovimo greitis yra 105 l/s – pilnas bunkeris iškraunamas per 2 minutes. Iškrovimo sraigės matmenys leidžia grūdus iškrauti į bet kurią transporto priemonę. Atverčiamas dangtis, užpildymo lygio jutikliai, hidrauliniai vibratoriai ir kitos savybės užtikrina didesnį patogumą ir padidina darbo našumą.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų rūda, Alytus, Varėna, Lazdijai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Prienai.

JURIJ IŠČIŠIN
jurij.iscisin@agrokoncernas.lt
+ 370 662 52489
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė,Kaunas, Kaišiadorys.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Šalčininkai, Trakai, Vilnius, Širvintos, Utena, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys, Molėtai, Elektrėnai.

ZIGMAS PRANCKUS
zigmas.pranckus@agrokoncernas.lt
+ 370 611 38803
Jurbarkas, Tauragė, Raseiniai, Šiauliai, Radviliškis, Kelmė, Pagėgiai.

OSVALDAS JANČAUSKAS
osvaldas.jancauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 687 55619
Plungė, Telšiai, Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Šilutė, Klaipėda, Kretinga, Skuodas.

TOMAS KONČIUS
tomas.koncius@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Kupiškis, Rokiškis, Joniškis, Pasvalys, Pakruojis, Biržai.