Javų nuėmimo kombainas Vector 425

Gamintojas: ROSTSELMASH

Kombainas Rostselmash Vector 425 yra žinomas visame pasaulyje. Beveik 20 000 Vector 425 kombainų yra eksplotuojami: Europoje, Azijoje, Afrikoje. Optimalus kainos ir kokybės santykis, mažos eksploatacijos sąnaudos ir išskirtinė kūlimo būgno konstrukcija. Šis kombainas yra patikimumo etalonas savo klasėje, kas ir lemia jo populiarumą tarp skirtingų šalių ūkininkų.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 225 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS VECTOR 425

 

Pjaunamoji Power Stream
Pjaunamosios Power Stream konstrukcija užtikrina optimalų masės tiekimą ir nuostolių sumažėjimą dėl išbarstymo. Tai garantuoja našumo padidėjimą, nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Lenktuvų hidraulinė pavara su sinchroninės pavaros funkcija automatiškai keičia lenktuvų sukimosi greitį, priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

Pailginta nuožulnioji kamera
Naujoji, pailginta nuožulnioji kamera geresniam pjovimo įrenginio matomumui. Lyginant su ankstesne modifikacija, nuožulni kamera neturi priekinio priėmimo biterio, ko pasekoje buvo ženkliai pagerintas nuožulnios kameros pralaidumas.

Didžiausias rinkoje kūlimo būgnas
Kombaino VECTOR 425 turi didžiausią rinkoje kūlimo būgną, kurio skersmuo yra net 800 mm. Išskirtinis dviejų sekcijų pobūgnis, turintis didelį gaubimo kampą užtikrina 1,1 m2 pobūgnio plotą, taip pasiekiamas iki 95 % grūdų atskyrimas ir iki minimumo sumažinama grūdų sužalojimo rizika.

 

Keturi šiaudų kratikliai
Keturi šiaudų kratikliai (po septynias pakopas kiekvienam kratikliui) garantuoja geriausią bet kokių kultūrų atskyrimą. Nuostoliais pasirūpins atskiras perkūlimo įrenginys. Specialiai parinktas šiaudų kratiklių velenas, dėl jo išskirtinės formos, užtikrina maksimalų atskyrimą.

 

Efektyvus valymas
Valymas, naudojant du sietus, skirtas kokybiškam rezultatui. Didelis tarpas tarp pirštus turinčios kratomosios lentos ir viršutinio sieto žymiai pagerina pagrindinį procesą. Bendras sietų plotas sudaro 3,59 m2. Viršutinis sietas turi „banguotą“ technologiją, o šukos yra skirtingo dydžio. Šis patentuotas sprendimas užtikrina vienodesnį oro srauto pasiskirstymą ir apsaugo nuo didelius akuotus turinčių varpų įstrigimo sietuose. Valymo sistemose naudojamas šešių menčių ventiliatorius. Ventiliatoriaus sukimosi dažnis yra reguliuojamas iš kabinos ir atvaizduojamas valdymo pulte.

 

Didelis, 6000 l grūdų bunkeris
Didelio greičio iškrovimo sraigė leidžia visą bunkerį iškrauti per 2 minutes. Drėgnų grūdų iškrovimo palengvinimui yra sumontuoti hidrauliniai davikliai, kurie padeda išvengti grūdų užsilaikymo. Naudojamas rotoriaus tipo atskiras perkūlimo įrenginys pagerina iškūlimą, o taip pat sumažina pagrindinio būgno apkrovą. Taip užtikrinamas didelis komabino našumas.

 

Kabina Comfort Cab II su informavino sistema Adviser III
Visi kombainai turi Comfort Cab II, kuri skirta ilgoms darbo dienoms. Dideli panoraminiai stiklai, derliaus nuėmimo metu, užtikrina puikų pjaunamosios matomumą. Informavimo sistema Adviser III, pranešimus pateikiant balsu, kontroliuoja visus pagrindinius elementus sklandžiam darbui užtikrinti.

 

Didelės galios, ekonomiškas Cummins variklis
Šiame kombaine sumontuotas 6 cilindrų turbokompresorinis, 6,7 l darbinio tūrio, 225 AG (168 kW, esant 2000 aps./min) galios Cummins QSB 6.7 (Stage IV) dyzelinis variklis. Sukimo momento amplitudė - iki 20%. Variklio elektronika visiškai kontroliuoja variklio darbą ir tiekia tiek degalų, kiek reikia atsižvelgiant į kombaino apkrovą.

 

Naujas smulkintuvas – skleistuvas
Tradicinė VECTOR kūlimo ir grūdų atskyrimo sistema nepažeidžia šiaudų. Šiaudai gali būti susmulkinti ir paskleisti ar pakloti į pradalgę. Integruotas blokas užtikrina puikų šiaudų, kurie naudojami kaip trąšą, susmulkinimą ir tolygų paskleidimą ant lauko per visą pjaunamosios plotį.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI

TECHNIKOS PARDAVIMAI


VLADAS VILKELIS

+37061444546
Zarasai, Molėtai, Ignalina, Širvintos, Švenčionys, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai

Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Anykščiai, Utena, Ukmergė

JUSTAS MULOKAS

+37069594852
Kėdainiai, Kaunas, Jonava, Kaišiadorys

EGIDIJUS ČERNYS

+37069642264
Panevėžys, Radviliškis

LUKAS KERZA

+37061558384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalvarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai

TADAS BARAUSKAS

+37068213443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas, Kelmė, Raseiniai

TOMAS ALEKSĖJEVAS

+37066105424
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Telšiai

AIRIDAS PRANSKAITIS

+37063319218
Akmenė, Šiauliai, Joniškis, Pakruojis, Pasvalys

SERVISAS


AURIMAS VASILIAUSKAS

+37062083709
Serviso vadovas

AURELIJUS ŽVIRZDINAS

+37061984979
Kuršėnų padalinys

ŠARŪNAS GRIGAS

+37066366665
Babtų padalinys

ATSARGINĖS DALYS


VIDAS POVILIONIS

+37061486915
Kuršėnų padalinys

ANDRIUS ŽUKAUSKAS

+37061840413
Babtų padalinys