Javų nuėmimo kombainas Vector 425

Gamintojas: ROSTSELMASH

KOMBAINAS VECTOR – TEISINGA JŪSŲ INVESTICIJA! Tačiau Rostselmash kombainai skirti ne jiems. Rostselmash kombainus pasirenka tie, kurie ieško racionalaus sprendimo, pagrįsto ekonomine nauda, kuriems grūdų gamyba yra naudingas verslas, o ne bet kuria kaina kova už derlių.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 210 AG

JAVŲ NUĖMIMO KOMBAINAS VECTOR 425

KOMBAINAS VECTOR – TEISINGA JŪSŲ INVESTICIJA!
Javus ir rapsus augina dauguma ūkių. Kiekvienas ūkio vadovas pasirinkdamas reikiamą techniką, tame tarpe ir javų kombainą, atsižvelgia į daugelį veiksnių, tarp jų ir į sukauptą ilgametę patirtį. Kai kuriems turi įtakos žinomų gamintojų vardai. Kiti didesnį dėmesį skiria šiuolaikinėms technologijoms. Dalis mano, kad labai aukšta mašinos kaina ir reklamuojamas rekordinis našumas garantuos patikimą ir kokybišką darbą. Tačiau Rostselmash kombainai skirti ne jiems. Rostselmash kombainus pasirenka tie, kurie ieško racionalaus sprendimo, pagrįsto ekonomine nauda, kuriems grūdų gamyba yra naudingas verslas, o ne bet kuria kaina kova už derlių. Rostselmash kombainai skirti Agroverslo profesionalams. Kombainai VECTOR – tai naujos kartos Rostselmash gaminamos grūdinių augalų nuėmimo mašinos.

Pailginta nuožulnioji kamera
Naujoji pailginta nuožulnioji kamera turi keletą privalumų: geresnis pjovimo įrenginio matomumas, paprastesnis valdymas nuimant eilėmis auginamus augalus, kadangi nėra tiekimo būgno, o taip pat galimybė dirbti su plačiais adapteriais (pavyzdžiui, 8 eilių kukurūzų pjaunamoji). Daugiafunkcinė hidraulinė jungtis užtikrina greitesnį ir lengvesnį pjaunamosios pridirbimą.

225AG galios Cummins variklis
VECTOR yra sumontuotas 6 cilindrus eilėje turintis, 6,7 l darbinio tūrio, 225 AG (168 kW, esant 2000 aps./min) galios Cummins QSB 6.7 (IV etapas) dyzelinis variklis su turbina. Variklio sūkius operatorius gali kontroliuoti lengvai, su kabinos valdymo pulte sumontuotu mygtuko tipo jungikliu. Sukimo momento atsarga yra iki 20%. Variklio elektronika visiškai kontroliuoja variklio darbą ir tiekia tiek degalų, kiek reikia atsižvelgiant į kombaino apkrovą (išlaikomos minimalios degalų sąnaudos). Lyginant su Etapas IIIB varikliu, specifinės degalų sąnaudos sumažėjo 3%.

800 mm būgnas ir tradiciniai šiaudų kratikliai
800 mm pagrindinis būgnas (didžiausias pasaulyje) ir milžiniškas pobūgnis, kartu su keturiais šiaudų kratikliais (po septynias pakopas kiekvienam kratikliui) garantuoja geriausią bet kokių kultūrų atskyrimą. Nuostoliais pasirūpins atskiras perkūlimo įrenginys. Specialiai parinktas šiaudų kratiklių velenas, dėl jo išskirtinės formos, užtikrina maksimalų atskyrimą.

Efektyvus valymas
Valymas naudojant du sietus skirtas puikiausiam rezultatui. Milžiniškas tarpas tarp pirštus turinčios kratomosios lentos ir viršutinio sieto žymiai pagerina pagrindinį procesą. Bendras sietų plotas sudaro 3,59 m2. Viršutinis sietas turi „banguotą“ technologiją – šukos yra skirtingo dydžio. Šis patentuotas sprendimas užtikrina vienodesnį oro srauto pasiskirstymą ir apsaugo nuo didelius akuotus turinčių varpų įstrigimo sietuose. Valymo sistemose naudojamas šešių menčių ventiliatorius. Ventiliatoriaus sukimosi dažnis yra reguliuojamas iš kabinos ir atvaizduojamas valdymo pulte.

Pjaunamoji Power Stream
Pjaunamoji Power Stream garantuoja didesnį našumą, mažesnius nuostolius ir optimalią grūdų kokybę. Dalgis sumažina nuostolius pjovimo metu ir užtikrina patikimą darbą nepriklausomai nuo darbo sąlygų. Hidraulinę pavarą turinčių lenktuvų sukimosi dažnis automatiškai sinchronizuojamas su kombaino važiavimo greičiu.

Atskiras perkūlimo įrenginys
Naudojant rotoriaus tipo atskirą perkūlimo įrenginį, pagerėja iškūlimas, o taip pat sumažėja pagrindinio būgno apkrova. Taip užtikrinamas didelis kombaino našumas.

Kabina Comfort Cab II su informavino sistema Adviser III
Visi kombainai turi Comfort Cab II, kuri skirta ilgoms darbo dienoms. Dideli panoraminiai stiklai derliaus nuėmimo metu užtikrina puikų pjaunamosios matomumą. Standartinė sėdynė instruktoriui, šaldytuvas, oro kondicionierius ir skydelis nuo saulės padidina komfortą operatoriui. Informavimo sistema Adviser II, pranešimus pateikiant balsu, kontroliuoja visus pagrindinius elementus, kad būtų užtikrintas geriausias našumas.

Didelis, 6000 l grūdų bunkeris
Didelio greičio iškrovimo įrenginys leidžia visą bunkerį iškrauti per 2 minutes. Drėgnų grūdų iškrovimo palengvinimui yra sumontuoti hidrauliniai pulsatoriai, kurie padeda išvengti grūdų užsilaikymo.

Naujas smulkintuvas – skleistuvas
Tradicinė VECTOR kūlimo ir grūdų atskyrimo sistema nepažeidžia šiaudų. Šiaudai gali būti susmulkinti ir paskleisti ar pakloti į pradalgę. Integruotas blokas užtikrina puikų šiaudų, kurie naudojami kaip trąšą, susmulkinimą ir tolygų paskleidimą ant lauko per visą pjaunamosios plotį. Smulkintuvo peiliai su dilimu atspariomis briaunomis yra savaime pasigalandantys.

Legnva priežiūra ir aptarnavimas
Oro komresorius su 110 l rezervuaru sutaupo daug laiko atliekant kasdieninius aptarnavimus, ypatingai juos atliekant lauko sąlygomis, kai serviso pagalba nėra įmanoma. Kad būtų sumažinta aptarnavimo darbų trukmė, kombaine, kaip papildoma įranga, gali būti sumontuota  centralizuota tepimo sistema, kuri užtikrina daugiau kaip 30 taškų tepimą.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų rūda, Alytus, Varėna, Lazdijai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Prienai.

JURIJ IŠČIŠIN
jurij.iscisin@agrokoncernas.lt
+ 370 662 52489
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė,Kaunas, Kaišiadorys.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Šalčininkai, Trakai, Vilnius, Širvintos, Utena, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys, Molėtai, Elektrėnai.

ZIGMAS PRANCKUS
zigmas.pranckus@agrokoncernas.lt
+ 370 611 38803
Jurbarkas, Tauragė, Raseiniai, Šiauliai, Radviliškis, Kelmė, Pagėgiai.

OSVALDAS JANČAUSKAS
osvaldas.jancauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 687 55619
Plungė, Telšiai, Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Šilutė, Klaipėda, Kretinga, Skuodas.

TOMAS KONČIUS
tomas.koncius@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Kupiškis, Rokiškis, Joniškis, Pasvalys, Pakruojis, Biržai.